Reklama
Reklama

Zaskakujący gość u Cichopek i Kurzajewskiego. Kto by przypuszczał, że właśnie jego zaproszą

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski od niedawna są sami sobie szefami. Para stworzyła nowy projekt, jakim jest wideopodcast, do którego zapraszają różnych gości. Dotąd byli to specjaliści z różnych dziedzin, np. psychologii czy prawa. Tym razem zaprosili osobę, która znana jest ze sfery także im bliskiej, czyli show-biznesu.

Cichopek i Kurzajewski stworzyli wideopodcast

CichopekKurzajewski na początku roku stracili posadę w "Pytaniu na śniadanie", podobnie zresztą jak pozostali prowadzący porannego pasma. Wprawdzie prezenter nadal jest pracownikiem TVP w dziale sportowym, a Kasia występuje w nadawanym TVP2 serialu "M jak miłość", jednak zwolnienie z "PnŚ" było dla nich ciosem.

Reklama

Jak się jednak okazuje, para nie załamała się tym faktem, a szybko przeszli do działania. Wolny czas wykorzystali na przygotowanie nowego projektu, jakim jest ich własny wideopodcast.

Cichopek i Kurzajewski wyemitowali już kilka odcinków. Do tej pory ich gośćmi były osoby z różnych dziedzin specjalistycznych, tj. psychologii, prawa czy coachingu. Wiele osób zastanawiało się, czy w końcu zaproszą kogoś stricte ze świata show-biznesu. Jak się okazuje, w końcu się na to zdecydowali.

Nietypowy gość w podcaście Cichopek i Kurzajewskiego

W podcaście pary do tej pory gośćmi byli trener mentalny i biznesowy, psycholog sądowa i prawniczka, a na początku kwietnia współtwórca kabaretu Paranienormalni, Robert Motyka.

Jego pojawienie się było, jak się okazuje, swego rodzaju przedsmakiem jeśli chodzi o osoby ze sfery show-biznesu. Teraz bowiem Cichopek i Kurzajewski zaprosili do swojego studia... Sebastiana Karpiela-Bułęckę.

Dlaczego akurat padło na niego i czy rozmowa będzie dotyczyła tylko muzyki, czy może też życia prywatnego, tego jeszcze nie wiadomo.

Co ciekawe, para dorobiła się także nowego studia. Poprzednie odcinki nagrywali z domu, teraz postanowili bardziej profesjonalnie podejść do sprawy.

Jesteście ciekawi tej rozmowy?

Zobacz też:

Niesamowite wieści o Kurzajewskim. Pokazał swoją "prawdziwą twarz"

Cichopek cierpi na dziwaczną senność. Poznaliśmy powody

Dała do wiwatu ws. Cichopek. Nie zostawiła na niej suchej nitki

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy