Reklama
Reklama

Schwarzenegger zataił, że ma dziecko!

Arnold Schwarzenegger i jego żona Maria Shriver ogłosili separację po tym, jak Schwarzenegger ujawnił, że jest ojcem dziecka jednej z kobiet pracujących w ich domu. Dziecko urodziło się ponad dekadę temu.

Schwarzenegger wydał oświadczenie, wyjaśniając, że powiedział Shriver o dziecku po tym, jak odszedł z urzędu gubernatora na początki tego roku.

W liście do "Los Angeles Times" Schwarzenegger napisał: "Nie mam żadnego usprawiedliwienia i biorę pełną odpowiedzialność za krzywdy, jakie wyrządziłem".

9 maja para poinformowała, że po 25 latach małżeństwa zdecydowała się na separację.

W oświadczeniu wydanym przez rzecznika Schwarzeneggera napisano, że para będzie pracowała nad przyszłością swojego związku, żyjąc osobno i wspólnie będzie opiekowała się czwórką dzieci.

Reklama

Shriver, która jest siostrzenicą Johna F. Kennedy'ego, prezydenta USA w latach 1961-63. Zrezygnowała z pracy dziennikarki w stacji telewizyjnej NBC, kiedy Schwarzenegger został gubernatorem. Jako pierwsza dama Kalifornii organizowała doroczną konferencję na temat kobiet, która przyciągała rzesze polityków, biznesmenów i przedstawicieli świata rozrywki.

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Arnold Schwarzenegger | rozstanie | związek | dzieci
Reklama
Reklama
Reklama