Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Sara May zachwycona teledyskiem Dody

Kasia Szczołek przełamała się i opublikowała na swoim blogu pean na cześć najnowszego teledysku Rabczewskiej. Określiła go "najlepszym polskim klipem".

Sara May stara się wykreować na osobę "bezkompromisową", otwarcie krytykującą "zakłamany show-biznes", obrażając na swoim blogu najbardziej znane polskie gwiazdy. Ostatnio jednak zdobyła się na pozytywne słowa pod adresem nowego teledysku Dody do utworu "Bad Girls":

Reklama

"Jak wiecie daleka jestem od uskuteczniania dupolistwa, ale obiektywnie trzeba stwierdzić, że teledysku na tak wysokim poziomie jeszcze nikt w Polsce nie wyprodukował" - pisze Szczołek.

"Szybki montaż, świetna produkcja i liczne ciekawe efekty specjalne. Dobry pomysł i profesjonalna realizacja. (...) Dodzie gratuluję teledysku. To wielki skok do przodu jeśli chodzi o polskie klipy. To zapewne najdroższy polski teledysk i zdecydowanie przełomowy w jej karierze" - czytamy.

Sara chwali też aktorskie umiejętności Dody, która, jej zdaniem, jest przekonująca w swojej roli. Według gwiazdki, "Bad Girls" to najlepszy polski teledysk.

Nie wszyscy podzielają zdanie May. Dla Karoliny Korwin-Piotrowskiej klip jest "zgrabną, szybką, kolorową reklamą telefonu pewnej marki":

"Nic poza tym. Jestem ciekawa, ile producent tego telefonu zapłacił, żeby było, jak jest w obrazku" - napisała na Facebooku.

Zobacz najnowszy teledysk Dody:

Dowiedz się więcej na temat: Doda | Sara May

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje