Reklama
Reklama

Sara Mannei pokazała zdjęcia z wakacji. Zachwyciły dziewczynę Piotra Żyły…

Sara Mannei-Boruc (37 l.) lubi podkreślać, że ma dystans do luksusu, jaki zapewniają jej pieniądze męża. To jednak nie znaczy, że ma opory w korzystaniu z niego. Ostatnio pozwoliła ssę zabrać na wakacje do Włoch. Zdjęcia, które zamieściła na Instagramie, wzbudziły zachwyt Marceliny Ziętek, dziewczyny Piotra Żyły.

Sara Mannei poznała Artura Boruca za swoich czasów studenckich. Swoją przyszłość widziała wtedy w dziennikarstwie i rozpoczęła studia kierunkowe w Warszawie. Pewnego wieczoru wybrała się z siostrą do jednego z warszawskich klubów i tam z wielkim impetem wpadł na nie Artur Boruc, omal ich nie przewracając.  

Sara potraktowała go mocną wiązanką słowną, zapewniając potem w wywiadach, że nie miała pojęcia, z kim rozmawia, bo kompletnie się wtedy nie interesowała piłką nożną, a jakby nawet rozpoznała piłkarza, to i tak powiedziałaby mu do słuchu. Pyskówka nieoczekiwanie zmieniła się we flirt,  a Boruc przestawił się jej jako rezydent Irlandii, zarabiający na życie myciem okien w wieżowcach. Jak wspominała Sara: 

Reklama

Spotkali się ponownie po 3 miesiącach. No a potem poszło już z górki i koniec końców z dziennikarskiej kariery Sary nic nie wyszło. Zresztą Mannei miała więcej pomysłów na karierę, które spaliły na panewce. Przez ten czas próbowała zrobić karierę muzyczną, co wcale nie jest aż takie zaskakujące, jakby mogło się wydawać, biorąc pod uwagę, że przed laty próbowała swoich sił w programie „Idol”. Założyła też, wspólnie z siostrami firmę biżuteryjną, ale ostatecznie sens życia odnalazła w projektowaniu ubrań.

Sara Mannei chwali się włoskimi wakacjami

Sara,  ma wyraźnie żal o to, że jest postrzegana przez pryzmat kariery męża. Na tę przypadłość cierpi zresztą wiele żon i dziewczyn sportowców, określanych angielskim skrótem WAGs. Z jednej strony chciałyby mieć własne kariery i pieniądze, z drugiej jednak  luksusowe życie na koszt zarabiających miliony mężów okazuje się zbyt kuszące. Chętnie podkreślają, że nie interesuje ich, co ludzie sądzą na ich temat, z jednocześnie pilnie śledzą artykuły im poświęcone i potrafią z rozżaleniem przytoczyć z pamięci, co kto o nich napisał. Sara dobitnie to wyraziła 4 lata temu w wywiadzie dla magazynu „In Style”:

Najważniejsze, że Artur docenia… Ostatnio zabrał żonę na wakacje do Włoch. Z tej okazji Sara zamieściła serię zdjęć na Instagramie. Marcelina Ziętek, która , jako oficjalna dziewczyna skoczna narciarskiego Piotra Żyły, też już się kwalifikuje do grona WAGs, zamieściła w komentarzach emotkę wyrażającą zachwyt. 

Zobacz też:

Siostra Sary Boruc wyszła za mąż. Kolejny korzystny mariaż w rodzinie

Sara Boruc świeci nerkami i parkuje jako kondukt pogrzebowy! Myślała, że nikt nie zauważy?

Rozanielona Wendzikowska relaksuje się na Mauritiusie

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Sara Boruc | Artur Boruc | Marcelina Ziętek | Piotr Żyła
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy