Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Sara Boruc jednak nie wyda płyty?! Na nic zdała się pomoc Mariny Łuczenko-Szczęsnej!

Możliwe, że Sara Boruc (33 l.) nie spełni swoich marzeń o wydaniu płyty. Prace nad albumem właśnie stanęły w miejscu.

Druga żona Artura Boruca (37 l.) liczyła na to, że w niedługim czasie zostanie gwiazdą estrady. W marcu 2017 roku pochwaliła się w mediach społecznościowych, że podpisała umowę z wytwórnią fonograficzną "Universal Music Polska".

Reklama

Okazuje się jednak, że na razie firma nie zamierza inwestować w celebrytkę. Powodem tego jest ponoć nagrany przez Sarę materiał, który trafił do wytwórni. Jak donosi tabloid "Fakt", nie spełnia on wszystkich oczekiwań "Universal Music Polska". 

"Sary nie ma w żadnych planach wydawniczych ani na ten rok, ani na pierwszą połowę następnego. Osoby decyzyjne w firmie skupiają się teraz na o wydaniu albumów o wiele większych gwiazd. Sara nie jest brana pod uwagę. Jej materiał jak leżał na półce, tak leży" - wyznała w rozmowie z gazetą osoba związana z przemysłem muzycznym.

Wygląda na to, że gwiazdka będzie musiała poczekać jeszcze trochę na swój debiut i dopracować utwory na wymarzony krążek. Jednak Sara nie przejmuje się chyba zbytnio swoją porażką, bo obecnie przebywa na kolejnych wakacjach.

Tym razem odpoczywa na Mykonos z Mariną Łuczenko-Szczęsną (28 l.), która jako doświadczona piosenkarka w pełni rozumie niepowodzenie przyjaciółki. Szkoda tylko, że nie wsparła Sary fachową poradą odnośnie śpiewania. Może dzięki niej losy jej płyty potoczyłyby się inaczej. 

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Sara Boruc

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje