Reklama
Reklama
Tylko u nas

Sandra Kubicka rok temu gardziła TVP. Teraz poprowadzi swój program! Wiecie, czym to pachnie?

Sandra Kubicka jeszcze rok temu w wywiadzie z reporterem Pomponika, Damianem Glinką mówiła, że nigdy nie będzie chciała współpracować z TVP. Jak się okazuje, już zmieniła zdanie i ogłosiła dziś własny program "Love Me Or Leave Me. Kochaj albo rzuć". Co więcej, w programie ma występować też... Baron! Czy to on przekonał ją do zmiany myślenia o Telewizji Polskiej?

Sandra Kubicka rok temu gardziła TVP. Teraz poprowadzi swój program!

Sandra Kubicka w Walentynki w obecności Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego ogłosiła na antenie "Pytania na śniadanie", że rusza ze swoim programem w TVP, który ma konkurować z "Love Island", czy "Hotel Paradise".

Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby jeszcze rok temu Sandra Kubicka wyrażała się o TVP w dość... negatywnym kontekście. W rozmowie z Pomponikiem wyznała, że będąc na ściance TVP czuła się dziwnie i "bała się". Była tam tylko dlatego, że brała udział w jednym z odcinków programów dotyczących Stanów Zjednoczonych.

Sandra Kubicka przytuliła pracę w TVP. Zalatuje hipokryzją...

Reklama

Modelka i influencerka stwierdziła, że nie ma też takich pieniędzy, które zmieniłyby jej odczucia wobec Telewizji Polskiej.

"Nie wszystko chodzi o pieniądze. Ja chcę żyć zgodnie ze sobą, jeśli w coś nie wierzę i tego nie popieram, to nie zapłacisz mi pieniędzy, żebym to popierała" - jak widać, jednak są takie pieniądze!

Sandra Kubicka nową gwiazdą TVP. Baron załatwił jej pracę?

Okazuje się, że nowy program "Love Me Or Leave Me. Kochaj albo rzuć", który poprowadzi Sandra Kubicka będzie z udziałem jej ukochanego, Alka Barona, który występuje w programie TVP "The Voice Of Poland". Co za zbieg okoliczności!

Program powstał na Wyspach Kanaryjskich, a bohaterami mają być pary, które myślą o ślubie. Uczestnicy zamieszkają w willi, aby przekonać się, czy faktycznie małżeństwo jest im pisane.

Jesteście ciekawi, jak Sandra wybrnie ze szkalowania TVP przed swoimi nowymi szefami?

Chcesz skomentować artykuł? Zrób to na Facebooku

Zobacz też:

Sandra Kubicka jednak rozstała się z Baronem? Przyłapali ją na "Tinderze dla bogaczy"

Koniec miłości Sandry Kubickiej i Barona?! Przyjaciel nie ma wątpliwości

Sandra Kubicka przerwała milczenie w sprawie kryzysu z Baronem. "Nie byłam na to przygotowana"

Nie cichną plotki o kryzysie w związku Kubickiej i Barona. Podczas Sylwestra udawali?pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Sandra Kubicka | Aleksander Milwiw-Baron | TVP
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama