Reklama

Reklama

Reklama

Sandra Dorsz z "Top Model" romansuje z siatkarzem, który chciał umówić się z Dodą?

Modelka z "Top Model" Sandra Dorsz i siatkarz Tomasz Fornal są razem? Internauci twierdzą, że mają dowody. Czyżby siatkarz, który zapewniał, że jest singlem i chciał umówić się z Dodą, był już zajęty?

Sandra Dorsz z "Top Model" spotyka się z Tomaszem Fornalem?

Sandra Dorsz była uczestniczką 8. edycji show "Top Model". Znalazła się w gronie finalistów, jednak zajęła ostatecznie czwarte miejsce w programie. Mimo że w programie nie udało się jej zdobyć kontraktu, to małymi podbija świat mody i wykorzystuje popularność zdobytą w programie, próbując swych sił na Instagramie. Jej konto obserwuje już blisko 200 tysięcy osób. Swoim fanom Sandra serwuje zdjęcia i relacje z podróży, których sporo udaje się jej zrealizować w ciągu roku. Dodatkowo profil pełny jest zdjęć modelki i postów sponsorowanych. O Sandrze ostatnio zrobiło się głośno. Akurat nie przyczyniły się do tego jej osiągnięcia w świecie modelingu, a śledztwo internautów, z którego wynika, że uczestniczka "Top Model" spotyka się z siatkarzem Tomaszem Fornalem.

Reklama


Tomasz Fornal z kolei nie tylko jest reprezentantem Polski w siatkówce, ale zyskał popularność w świecie show-biznesu za sprawą żartu dotyczącego Dody. Podczas niedawnych mistrzostw świata w siatkówce reporter Interii Paweł Pyziak zapytał siatkarz o to, czy oglądał show z wokalistki "Doda. 12 kroków do miłości". 25-latek zażartował, że być może powinien zgłosić się do programu, w którym Doda szuka partnera. Przy okazji także zaprosił piosenkarkę na mecz reprezentacji Polski. 

Sandra Dorsz i Tomasz Fornal - śledztwo internautów

Profile internetowe Sandry Dorsz  i Tomasza Fornala zostały dokładnie prześledzone przez internautów. Obserwatorzy zabawili się w detektywów. Z tego "śledztwa" wynika, że zarówno modelka, jak i siatkarz przebywali w tym samym czasie w tych samych miejscach. Na Tik Toku popularność zyskuje filmik, który dokładnie przedstawia wyniki dochodzenia internatów.

Sprawa wydaje się ciekawa, szczególnie z uwagi na niedawne deklaracje siatkarza, który zapewniał w jednym z wywiadów, że jest singlem. 

Czy Sandra lub Tomasz potwierdzą doniesienia internautów?

Zobacz też:

Polski siatkarz zażartował z programu Dody. Teraz się tłumaczy...

Anna Czartoryska wyjawiła prawdę o małżeństwie z milionerem. Bywa niewesoło...

Anna Cieślak ujawniła, co działo się po ślubie z Miszczakiem. "Doświadczam okrutnych, obrzydliwych napaści na moją osobę"


pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama