Reklama
Reklama

"Sanatorium miłości 5". Adam i Bożena zostaną parą? Malowanie ich do siebie zbliżyło

W niedzielę, 22 stycznia widzowie TVP znów zobaczą seniorów w akcji! Format "Sanatorium miłości" cieszy się oglądalnością i przy okazji łamaniem tematów tabu wśród osób po 60. roku życia. Uczestnicy nie mogą narzekać na brak emocji, bo przygotowane zadania dla seniorów mają ich do siebie zbliżyć i przełamać lęki. Wygląda na to, że niektórzy nawet poczuli szybsze bicie serca.

"Sanatorium miłości 5". Miłosne szarady w programmie

Już 22 stycznia o godzinie 21:20 na widzów czeka kolejny odcinek "Sanatorium miłości 5". Coraz mocniej polaryzują się też sympatie i antypatie widzów wobec uczestników. Wyraźną ulubienicą tej edycji jest Ula z Gdańska, która mieszka w pokoju z Anitą z Bydgoszczy - najbardziej hejtowaną seniorkę w programie.

Reklama

"Sanatorium miłości 5". Adam z Goliny i Bożena z Augustowa zostaną parą?

Choć wydawało się, że pierwszą parą w "Sanatorium miłości 5" będzie Zdzisław i Ula, to jednak mężczyzna na drugą randkę zaprosił Anitę. To widzom się bardzo nie spodobało. 

W 3. odcinku widać też było wyraźne zafascynowanie Dariusza względem Iwony i Józefa do Ewy, która przyjechała do jego pokoju na... rolkach. Tymczasem, pomalutku, na uboczu rodzi się uczucie u jeszcze innych uczestników.

"Sanatorium miłości 5". W 4. odcinku Adam i Bożena nie mogli się od siebie odkleić

W 3. odcinku Adam i Bożena mieli już okazję spotkać się na randce, a co więcej - oboje się sobie podobają. Senior uważa, że Bożenka jest bardzo miłą i sympatyczną kobietą. Z kolei kuracjuszce podoba się bródka i siwizna Adama. "Jestem bardzo zadowolony z tej randki. Oby było ich więcej" - wyznał rozanielony Adam.

W 4. odcinku "Sanatorium miłości" kuracjusze odbędą warsztaty z mimem i jak widać, Adam i Bożena nie mogli się od siebie odkleić! Seniorzy będą musieli dobrać się w pary i przedstawić scenki. Niezbędny będzie też makijaż, który nawzajem sobie wykonają.

Myślicie, że Adam z Goliny i Bożena z Augustowa zostaną parą?

Zobacz też:

"Sanatorium miłości 5". Anita ukradnie Zdzicha? Zadała Uli straszny cios, a fani są wściekli i oburzeni

"Sanatorium miłości 5". Dariusz został pokonany przez "obce ciało w ustach"

"Sanatorium miłości 5". Kuracjusze uruchomili zmysły. Zaskakujące roszady wśród uczestników [RELACJA]

"Sanatorium miłości 5". Kim jest Zdzisław? "Spotkałem bratnią duszę"

"Sanatorium miłości 5". Kim jest Anita? Widzowie uznali uczestniczkę za materialistkę

"Sanatorium miłości 5". Kim jest Ula, która zawróciła w głowie kilku kuracjuszom?

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama