Reklama
Reklama

"Sanatorium miłości 5". Kim jest Zdzisław? "Spotkałem bratnią duszę"

Formuła reality-show dla dojrzałej widowni "Sanatorium miłości 5" uwalnia w seniorach uśpionych nastolatków. Oprócz możliwości znalezienia miłości, kuracjusze mają okazję doznać przygód, których wcześniej nie znali. Zdzisław Kordaś zgłosił się do programu, by znaleźć przyjaźń i miłość. Udało mu się?

"Sanatorium miłości 5". Nowy sezon ruszył z impetem!

TVP przygotowało niespodziankę dla fanów "Sanatorium miłości". Premierowy odcinek 5. edycji show został wyemitowany 1 stycznia. Już na samym początku wzbudził on nie lada emocje. Nie obeszło się też bez krytyki ze względu na wygląd seniorek!

Uczestnicy "Sanatorium miłości 5" przebywają obecnie w Busku-Zdroju. 6 seniorek i 6 seniorów przeżyje nie tylko waleczne przygody, ale też mają szansę na spotkanie miłości.

Reklama

"Sanatorium miłości 5". Kim jest Zdzisław z Tczewa?

Zdzisław z Tczewa ma 66 lat. Jest na emeryturze, lecz nie przestał pracować. Jego pracą przez wiele lat była sprzedaż, a dziś zajmuje się pracą fizyczną.

Zdzisław rozwiódł się z żoną po 28 latach małżeństwa, mieli ze sobą trójkę dzieci. Mężczyzna odszedł od żony przez problemy finansowe, w które popadł po zmianie pracy.

Jest romantykiem i pisze swoją drugą powieść. Lubi jak mówi się do niego "Zdzichu".

"Sanatorium miłości 5". W programie Zdzisław "spotkał bratnią duszę"

Zdzisław z Tczewa bardzo szybko poszedł na randkę, ponieważ i on i Ula z Gdańska wyraźnie wpadli sobie w oko.

W wywiadzie ze "Światem Seriali" Zdzisław Wojtaś wyznał, że był sceptycznie nastawiony do "Sanatorium miłości". Zmienił zdanie, kiedy bardzo mocno przeżył rozstanie ze swoją ostatnią "przyjaciółką" w upokorzających go okolicznościach. Wyznał też, że "spotkał kogoś takiego. Bratnią duszę".

"Lubię randkować. Lubię się spotykać z kobietami, lubię z kobietami rozmawiać, bo zawsze są to ciekawe, interesujące rozmowy. Dla  kobiet mam bardzo dużo szacunku i podziwu. Kobieta lepiej udała się Bogu niż mężczyzna i to jest prawda. Ja to wiem" - wyznał Zdzichu dla "Świata seriali".

Wtedy stwierdził, że być może udział w programie jest dla niego szansą na pokonanie samotności. W jednym z wywiadów wyznał, że poznał w programie bratnią duszę. Czy chodzi mu o Ulę z Gdańska, czy może o Anitę z Bydgoszczy? Tego dowiemy się z kolejnych odcinków "Sanatorium miłości 5".

Nowy odcinek "Sanatorium miłości 5" można będzie zobaczyć w każdą niedzielę o godzinie 21:15 w TVP.

Zobacz też:

"Sanatorium miłości 5". Kuracjusze uruchomili zmysły. Zaskakujące roszady wśród uczestników [RELACJA]

Pierwsza para w "Sanatorium miłości 5"? Zdzisław i Ula czują do siebie miętę. Nie zabrakło też łez

"Sanatorium miłości 5". Kim jest Anita? Widzowie uznali uczestniczkę za materialistkę

"Sanatorium miłości 5". Kim jest Iwona, która szuka mężczyzny, by wywieźć go do Hiszpanii?

"Sanatorium miłości 5". Darek opowiedział o rodzinnej tragedii. Polały się łzy

"Sanatorium miłości 5". Kim jest Ula, która zawróciła w głowie kilku kuracjuszom?


pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy