Reklama
Reklama

"Sanatorium miłości 5". Kim jest Anita? Widzowie uznali uczestniczkę za materialistkę

Anita z Bydgoszczy jest jedną z dwunastu uczestników nowej edycji "Sanatorium miłości". Anita z zawodu jest stomatologiem i nie wyobraża sobie życia bez pracy. Jest dumna ze swoich osiągnięć, ale też ma duże wymagania od innych - zwłaszcza potencjalnego partnera. To ona jako pierwsza została podzieliła widownię TVP i została zhejtowana przez internautów w social mediach. Co wiemy na temat Anity?

"Sanatorium miłości 5". Uczestnicy piątej edycji

"Sanatorium miłości 5" to randkowy program TVP przygotowany z myślą o seniorach. Popularność programu rosła z edycji na edycję, a fani formatu w końcu doczekali się kolejnej edycji. Premierowy odcinek piątej odsłony "Sanatorium miłości" wciąż bazuje na 12 uczestnikach: 6 seniorek i 6 seniorów w Busku-Zdroju będą przeżywać swoją drugą młodość. 

Reklama

"Sanatorium miłości 5" wywołał pierwsze kontrowersje  już podczas przedstawiania seniorów. Widzowie wzburzyli się, ponieważ uczestniczki były... zbyt ładne! Poznajmy zatem jedną z uczestniczek, która wywołała niemałe poruszenie wśród widzów!

"Sanatorium miłości 5". Kim jest Anita?

Anita ma 60 lat. Jest rozwódką, mamą i babcią. Z zawodu jest stomatologiem i współprowadzi też z córką własną klinikę ortodontyczną. Jak wspominała, do wszystkiego doszła sama i jest dumna ze swoich osiągnięć. Dlatego ma zamiar korzystać z życia i emerytury, która wynosi 2300 złotych.

"W tym wieku można jeszcze dorobić gdziekolwiek i nie odkładać życia na półkę (...) Chciałam się odnieść też do hejtu "bogaczki, po zabiegach medycyny estetycznej itd.". Tak, mam pieniądze i się tego nie wstydzę (...). Co do zabiegów medycyny estetycznej, oczywiście korzystam, to osiągnięcia nauki ludzkości, dlaczego mam nie korzystać? Wolę wydać pieniądze na odmładzanie się niż na drogie ciuchy, nowe auto - wyznała Anita.

Z drugiej strony wyznała, że z natury ma depresyjną osobowość i była słaba psychicznie przez całe życie. Dopiero od roku dobrze funkcjonuje, między innymi dzięki antydepresantom i specjalistom.

Hejterzy już po pierwszym odcinku ruszyli do ataku, a seniorka stwierdziła, że z pewnością zostanie królową hejtu tej edycji.

"Sanatorium miłości 5". Anita została oszukana przez ukochanego

W wywiadzie dla Pomponika, Anita wyznała, że została oszukana finansowo przez ukochanego. Niestety była wtedy po rozwodzie i szukała ukojenia. Na dodatek mężczyzna, któremu pożyczyła pieniądze zdradzał ją z innymi kobietami.

"Wyczuł, czego mi potrzeba. A potrzebowałam w tamtym momencie przytulenia, wsparcia, kiedy była chora po rozwodzie (...) Poza tym to się odbywa bardzo powoli, bo zaczyna się od drobnych pożyczek pieniężnych i to po pół roku wspólnego mieszkania ze sobą. To trzeba przeżyć, żeby zrozumieć ten mechanizm. Do tego w ostatnim roku bycia z nim, okazało się że ma jeszcze dwie inne kobiety. Także nie tylko ja byłam tą głupią" - wyznała Anita.

"Sanatorium miłości 5". Jakiego mężczyzny szuka Anita i komu wpadła w oko?

Anita podczas jazdy wspólnym autobusem powiedziała, że "Kobieta patrzy oczami, ale też portfelem". Dlatego mężczyzna musi być majętny, bo zdarzało jej się być na "10 randkach tylko o wodzie mineralnej". Po tej wypowiedzi podpadła widzom TVP, którzy w social mediach nie szczędzili sobie gorzkich słów.

Anitazgłosiła się do programu, bo dalej wierzy w miłość i chciałaby spotkać kogoś podobnego do niej. Zatem szuka obrotnego i majętnego mężczyzny, który nie będzie oczekiwał pomocy finansowej od niej. W drugim odcinku "Sanatorium miłości 5", podczas wzajemnego typowania z kim seniorzy chcieliby iść na randkę, zarówno Anita, jak i Zbigniew wytypowali się nawzajem

Randka nie poszła po jej myśli, ponieważ Zbyszek nie przyniósł wina na randkę. Może uda się jej umówić z innym seniorem. Zdzisław również chciałby mieć możliwość poznać jej bliżej, co pewnie rozzłości Ulę, najbardziej lubianą uczestniczkę tej edycji.

"Sanatorium miłości 5". Kiedy w tv, gdzie oglądać, powtórka

Odcinki "Sanatorium miłości 5" można oglądać w każdą niedzielę o godzinie 21:20 na antenie TVP. Powtórki odcinków z niedzieli można też obejrzeć online na platformie VOD TVP.

Odcinki Sanatorium miłości 2023 w formie powtórki można obejrzeć w poniedziałki o 23:25 w TVP Kobieta oraz w następną sobotę o 11:20 w TVP 1 i 21:1 w TVP Polonia, a także w niedzielę o 8:30 w TVP Kobieta.

Będziecie oglądać kolejne odcinki "Sanatorium miłości"?

Zobacz też:

TYLKO U NAS: Anita z "Sanatorium Miłości" została wykorzystana przez kochanka na 370 tysięcy! "Wyczuł, czego mi potrzeba" 

"Sanatorium miłości 5". Kim jest Ula, która zawróciła w głowie kilku kuracjuszom?

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy