Reklama
Reklama

"Sanatorium miłości 4". Ania nie rozpacza po Piotrze. Ma kogo przytulić

Anna Zięba z czwartej edycji "Sanatorium miłości" bardzo zawiodła się na Piotrze. Kuracjusz oświadczył się jej w ostatnim odcinku programu, ale w czerwcu wyjechał na urlop z inną kobietą. Ania jednak nie rozpacza. Z uśmiechem idzie przez życie. W sieci pokazała zdjęcia z ukochaną córką. Są podobne?

Anna i Piotr z "Sanatorium miłości 4" przeżyli w randkowym show TVP przygodę swojego życia. Szybko jednak okazało się, że to co dobre szybko się kończy.

"Sanatorium miłości 4". Ania i Piotr to już przeszłość

Ania z Olsztyna i Piotr z Piaseczna w ostatnim odcinku "Sanatorium miłości" zaręczyli się. Kuracjusz klęknął przez ukochaną i zadał krótkie pytanie: "Zięba, chcesz mnie?". Wydawało się, że po takiej publicznej deklaracji para stworzy udany związek.

Reklama

Pierwsze doniesienia o ich relacji były obiecujące. Wkrótce jednak okazało się, że Ania, która zamieszkała z Piotrem w małej wiosce pod Piasecznem wraca do rodzinnego Olsztyna. Nie podobało się jej codzienne czekanie na Piotra, który musiał chodzić do pracy, a w weekendy zajmował się ukochanymi antykami.

Ania i Piotr postanowili dać sobie czas. Zdecydowali, że zobaczą, jak im się układa życie osobno i za jakiś czas wrócą do siebie. Anna zaplanowała, że odwiedzi jesienią Mariolę z New Jersey, zarobi trochę pieniędzy i wróci do Piotra. Oboje liczyli na to, że rozłąka zweryfikuje ich relację. No i zweryfikowała.W połowie czerwca Anna z "Sanatorium miłości 4" podzieliła się bardzo osobistym wyznaniem z czytelnikami "Teletygodnia". Opowiedziała, że Piotr wyjechał do Grecji z inną kobietą!

"Sanatorium miłości 4". Ania nie rozpacza po Piotrze

Ania jednak nie ma zamiaru rozpaczać. Korzysta z popularności, jaką przyniósł jej show "Sanatorium miłości". Chętnie wrzuca do sieci nowe filmy i zdjęcia. Niedawno pokazała zdjęcia z ukochaną córką. Panie są do siebie bardzo podobne i wyglądają jak siostry.

Na wszystkich fotografiach Ania jest roześmiana i nie widać, by czegokolwiek żałowała. Jej przyjaźń z Mariolą kwitnie. Nie zmieniły się także plany kuracjuszek. Już niedługo "Lucy" przyjedzie do Polski i razem wybierają się w odwiedziny do Piotra Huberta. 

Zobacz też:

Ania z "Sanatorium miłości" potwierdza definitywne rozstanie z Piotrem. Ma inną. "To było podłe z jego strony"

Wachowicz szczerze o konflikcie z Makłowiczem. Wyjawiła też tajemnicę swojego programu o gotowaniu

Hanna i Tomasz Lis wzięli cichy ślub, a potem równie cichy rozwód. Dlaczego się rozstali?

Krzysztof Rutkowski w "Tańcu z Gwiazdami"! To nagranie już robi furorę

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Sanatorium miłości" | "Sanatorium miłości 4"
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy