Reklama
Reklama

Salma Hayek prezentuje bujne kształty na Instagramie! Co za dekolt!

Salma Hayek (55 l.) złożyła swoim fanom życzenia noworoczne na Instagramie. Aktorka przy okazji zaprezentowała swoje bujne kształty w stroju kąpielowym. Wciąż zachwyca?

Salma Hayek z całą pewnością jest jedną z tych gwiazd, dla których czas się zatrzymał. Aktorka od wielu lat zachwyca na zdjęciach i aż trudno uwierzyć, że meksykańska piękność ma już 55 lat.

Jakiś czas temu gwiazda zdradziła, że sekretem jej urody jest odpowiednia pielęgnacja. W wielu wywiadach opowiadała o swoich tajnikach, a w jednym z nich zdradziła, że nigdy nie robiła sobie żadnego silnego peelingu.

Nie da się ukryć, że na zdjęciach prezentuje się zachwycająco. Salma doskonale wie, jak podkreślać swoje atuty i chętnie eksponuje je w swoich mediach społecznościowych. Nie inaczej było i tym razem, gdy postanowiła złożyć swoim obserwatorom noworoczne życzenia.

Reklama

Internauci byli zachwyceni zdjęciem, do tej pory polubiło je prawie 945 tys. osób! Ta liczba robi wrażenie. W komentarzach nie zabrakło również zachwytów nad figurą aktorki. Internauci przyrównywali ją do bogini!

Zobacz też:

Anna Mucha pokazuje biust na Instagramie! W komentarzach zachwyt!

Ania Wyszkoni uwodzi koronką na Instagramie. Jak spędziła sylwestra?

Elżbieta Jaworowicz miała trzech mężów. Kim jest jej obecny?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Salma Hayek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy