Reklama
Reklama

Sablewska wreszcie się przyznała! Plotkowano o tym już od dawna...

Maja Sablewska (42 l.) była wielokrotnie dopytywana, czy ingerowała w swój wygląd. Okazuje się, że celebrytka wpadła w spiralę dążenia do idealnego wizerunku, ale wstydziła się o tym mówić. Po drodze popełniła mnóstwo błędów, a regeneracja zajęła jej całe dwa lata.

Maja Sablewska jest popularną agentką gwiazd, fotomodelką i stylistką, która ma na swoim koncie współpracę z Edytą GórniakMariną czy Dodą. Maja występowała też na antenie w jury talent show "X Factor", a także jako gospodyni autorskiego programu "Sablewskiej sposób na modę" w TVN Style. Wydała również dwie książki o modzie oraz zdrowym stylu życia.

Reklama

Obecnie celebrytka słynie z publikowania odważnych zdjęć na Instagramie. Ostatnio ustawiła sobie zdjęcie profilowe, na którym pozuje zupełnie nago! Sablewska wielokrotnie była wypytywana o to, czy korzystała z zabiegów medycyny estetycznej, jednak gwiazda konsekwentnie zaprzeczała pomówieniom, tłumacząc, że to zasługa specjalnej diety...

Maja Sablewska o medycynie estetycznej. Popełniła wiele błędów

Tym razem Maja Sablewska postanowiła wyjawić całą prawdę i rozwiać wszelkie wątpliwości fanów. W szczerej rozmowie z Żurnalistą zwierzyła się z historii, jaką przeszło jej ciało, aby prezentować się perfekcyjnie. W pewnym momencie zatraciła się w dążeniu do ideału.

W czasie pandemii stylistka ukryła się przed światem i zaczęła odwracać fatalne konsekwencje zabiegów. Wróciła do naturalnych sposobów, a regeneracja zajęła całe dwa lata!

Zaskoczeni?

Zobacz też:

Kolejne metamorfozy Mai Sablewskiej. Ostatnia uczestniczka była przerażona efektem przemiany!

Maja Sablewska szokuje zupełnie nago! "Fotograf to ma klawe życie"

Maja Sablewska o przejściu do Polsatu: "Poczułam się potrzebna"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Maja Sablewska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama