Reklama
Reklama

Rutkowski nie oszczędza na żonie! Podarował jej niezwykle drogi prezent

Krzysztof i Maja Rutkowscy ujawnili w rozmowie z Krzysztofem Ibiszem, jak wyglądają ich sprawy finansowe oraz jak gospodarują domowym budżetem. Okazuje się, że razem zarządzają wielką fortuną!

Bajeczne życie

Krzysztof i Maja Rutkowscy chętnie dzielą się szczegółami swojego życia prywatnego. Publikują zdjęcia z zagranicznych podróży, wizyt w restauracji, czy z luksusowymi samochodami. Ostatnio wiele emocji wzbudził prezent, jaki najpopularniejszy detektyw w Polsce sprawił żonie. Dzięki niemu stała się trzecią w Europie, a piątą na świecie posiadaczką torebki wysadzanej kryształami.

Rozrzutny Krzysztof

Krzysztof Rutkowski  dorobił się wielkich pieniędzy i nie ma problemu z ich wydawaniem. W rozmowie z Krzysztofem Ibiszem, zgodnie z żoną Mają, potwierdził, że w ich małżeństwie, to on ma większy luz finansowy.

Reklama

"Wręcz mnie ciągle temperuje. Mówi: rozdajesz wszystkim! Maja wie, że ja dobrze zarządzam finansami, bardzo mi w tym pomaga. Oczywiście czasami denerwuje mnie jej skąpstwo. Ona to nazywa oszczędnością" - żartował Rutkowski.

Uczciwa Maja

Para w programie "Demakijaż" opowiedziała również, jak wygląda ich sytuacja finansowa od strony praktycznej i prawnej. "On jest dyrektorem finansów, ale ja mam do wszystkiego dostęp" - śmiało przyznała Maja.

Zobacz, o czym jeszcze opowiedzieli w rozmowie z Krzysztofem Ibiszem Krzysztof i Maja Rutkowscy! Wszystkie odcinki programu "Demakijaż" dostępne są w Polsat Go.

***

Zobacz także:

Rutkowski oskarżył Pavlović. Teraz głos w sprawie zabrał świadek. Co wyznał o jurorce?

Co prywatnie nosi twardziel Krzysztof Rutkowski? Będziecie zaskoczeni

Krzysztof Rutkowski walczy o list gończy Interpolu. Detektyw stawia zarzuty pod adresem Pavlović

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Rutkowski | Maja Plich
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy