Reklama
Reklama

Co prywatnie nosi twardziel Krzysztof Rutkowski? Będziecie zaskoczeni!

Charakterystyczna fryzura w kwadrat, ekstrawaganckie stroje i ciężka biżuteria to znak firmowy najsłynniejszego polskiego prywatnego detektywa. Jednak żona zdradziła w wywiadzie, że jego domowy strój jest zupełnie inny, podobnie jak jego zachowanie. W co ubiera się Krzysztof Rutkowski? Aż trudno w to uwierzyć…

Małżeństwo, które potrafi wzbudzić kontrowersje

Krzysztof i Maja Rutkowscy cieszą się sporym zainteresowaniem mediów. Nie tak dawno temu byli na ustach wszystkich ze względu na polemikę na łamach mediów na temat tego, czy detektyw ma problem z alkoholem.  Wiele emocji wzbudziło chwalenie się zakupem dla żony torebki wysadzanej kryształami, co Krzysztof Rutkowski skwitował słowami "Je*ać biedę". Przy okazji także wspominał o milionach złotych na swoim koncie.

Reklama

Wizerunek twardziela przed kamerami

W programie "Demakijaż" na antenie Polsat Café para postanowiła uchylić rąbka tajemnicy na temat tego, jak wygląda ich codzienne życie. W rodzinnym wywiadzie z Krzysztofem Ibiszem rozmowa zeszła na to, jak czuły i opiekuńczy detektyw jest prywatnie, co może nieco się kłócić z jego publicznym twardym wizerunkiem.

"Domowy mundurek"

Ale to nie wszystko! W domowych pieleszach zmienia się nie tylko zachowanie mężczyzny, ale przede wszystkim jego strój.

Krzysztof Rutkowski, nieco oburzony słowami żony, dał się ponieść emocjom i ujawnił widzom cały zestaw, który zakłada w domu. Koszula, krótkie spodnie...

Najsłynniejszy prywatny detektyw, który przed kamerami pojawia się w eleganckich lub ekstrawaganckich drogich strojach w domowym zaciszu przede wszystkim stawia na swój komfort, czemu dał wyraz chwilę później.

Co jeszcze o swoim mężu w programie "Demakijaż" zdradziła Maja Rutkowski? Zobacz!

Wszystkie rozmowy Krzysztofa Ibisza z gwiazdami show biznesu w programie "Demakijaż" do obejrzenia w każdej chwili na Polsat Go.

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Rutkowski | Maja Plich
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy