Reklama

Reklama

Rozenek-Majdan zabrała rodzinę do kina. Internauci nie mieli litości: "Ale syf zostawiliście"

Małgorzata Rozenek-Majdan wybrała się do kina z synami i mężem. Relację z rodzinnie spędzonego wieczoru zamieściła w sieci. Niestety rozwścieczyła obserwatorów, którzy zwrócili uwagę na jeden istotny szczegół.

Małgorzata Rozenek-Majdan, jak przystało na jedną z największych polskich celebrytek, zaprasza kamery do prywatnego życia. Tym razem rodzinna rozrywka miała przysporzyć gwieździe kolejnych plusów u fanów, pokazać, jak prowadząca "Dzień Dobry TVN" spędza czas z rodziną. Niestety relacja zamieszczona na Instagramie odniosła przeciwny skutek i posypały się krytyczne głosy. O co poszło?

Małgorzata Rozenek-Majdan poszła do kina z rodziną

Małgorzata Rozenek-Majdan z synami i mężem Radosławem Majdanem wybrała się do jednego z warszawskich kin na zabawny film "Wielki zielony krokodyl domowy". Muzyczny komedia podbija kina, gdyż głosu rozśpiewanemu krokodylowi imieniem Lyle użyczył Shawn Mendes

Reklama

"Całą rodziną byliśmy na uroczej komedii: "Wielki zielony krokodyl domowy". Zdecydowanie polecamy" - napisała Małgorzata Rozenek.

Gwiazda TVN w ramach współpracy zamieściła w sieci relację z tego wypadu. Pokazała, jak cała rodzina usadowiła się na wygodnych kinowych fotelach. Potem zostali sfilmowani w pustej sali kinowej w trakcie pokazu, a po wyjściu z seansu pozowali do zdjęć w świątecznej scenerii. Najwięcej radości okazywał oczywiście mały Henryk. Chłopiec dostał wiązankę balonów, a na koniec podawał braciom popcorn. Właśnie  na ten nieszczęsny popcorn zwrócili uwagę internauci. Kiedy rodzina Małgorzaty Rozenek pozowała do ujęć po wyjściu z sali kinowej, wokół nich leżało pełno rozsypanego popcornu. Na dodatek Henio beztrosko skakał i rozdeptywał ziarna prażonej kukurydzy. Widać, że malec jest oczkiem w głowie rodziny i wolno mu wszystko.

Internauci nie kryli oburzenia. Zwrócili uwagę na zachowanie chłopca i całej rodziny.

"Jaki bałagan... obsługa kina musiała być załamana";

"Ale syf zostawiliście, wstyd, tak nie ładnie, nie kulturalnie droga Pani perfekcyjna";

"Ciekawe czy tak u perfekcyjnej w domu u siebie brudzą"

"I kto posprząta po Heńku? Cale kino dla Was wow! Z kamerą wszędzie, lans musi być" - pisali pod postem obserwatorzy.

Faktycznie, jak na Perfekcyjną panią domu, to Małgorzata Rozenek-Majdan się nie popisała. A co wy sądzicie o opiniach internautów? Zgadzacie się z nimi?

Zobacz też:

Małgorzata Rozenek poprowadzi program o... In Vitro! Internauci uszczypliwie komentują

Małgorzata Rozenek i Agata Młynarska mają dość plotek. Oto, co wyszło na jaw!

Rozenek gotowa na święta. Willę wartą 30 tysięcy miesięcznie zamieniła w zimowe królestwo!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Rozenek | Radosław Majdan | Henryk Majdan

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy