Reklama
Reklama

Rozbawiony Piotr Gąsowski drwi z Tomka Kammela odzianego w moro! Poszło o koncert w TVP

Piotr Gąsowski słynie ze swojego poczucia humoru. Prezenter postanowił tym razem nieco zażartować z kolegi z innej stacji. Na Instagramie opublikował plakat koncertu TVP, który ma prowadzić... Tomasz Kammel. "Tomek, do twarzy ci w moro... I z tą rakietą! Narodowa duma mnie od środka rozrywa jak granat!" - napisał rozbawiony Gąsowski.

Piotr Gąsowski i jego poczucie humoru

Piotr Gąsowski od lat pracuje w telewizji i słynie ze swojego poczucia humoru. Prezenter prowadził wiele programów rozrywkowych, m.in: "Taniec z gwiazdami", "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", "Kalambury", czy "Dubidu". W 2011 roku został uznany trzecim najbardziej dowcipnym prowadzącym wg badań ARC Rynek i Opinia. 

Teraz Gąsowski postanowił skomentować Koncert Piosenki Wojskowej Państw NATO w Elblągu, który organizuje TVP. Opublikował na swoim profilu zdjęcie plakatu zapowiadającego wydarzenie, na którym prezentują się prowadzący: Ida Nowakowska, Olek Sikora, Karolina Pajączkowska i... Tomasz Kammel. Uwagę Gąsowskiego zwróciły przede wszystkim stroje...

Reklama

Piotr Gąsowski śmieje się z Tomasza Kammela

"Padłem i leżę! Tomek, do twarzy ci w moro... I z tą rakietą! - śmieje się Piotr Gąsowski. I dodaje żartobliwie: "Jest moc! Narodowa duma mnie normalnie od środka rozrywa jak granat! Zazdroszczę, że będziesz zapowiadał pana Jana Pietrzaka".

Na koniec prezenter nawiązał do słynnej afery o "cud życia". Przypomnijmy, że Tomasz Kammel podczas emitowanego w TVP wielkanocnego koncertu Andrei Bocellego, powiedział: "Bocelli zatytułował swój koncert "cud życia". I to bardzo pięknie wpisuje się w ducha świąt Wielkiej Nocy, ale nie tylko. Wpisuje się również w to, co widzę na sali, bo cud życia jest choćby w pierwszym rzędzie. A wraz z cudem jego rodzice - Joanna i Jacek Kurscy". 

Kammelowi oberwało się za te słowa, internauci uznali, że to przejaw lizusostwa i nie szczędzili mu krytyki. Prezenter TVP nie wytrzymał napięcia i zagroził sądem redakcji "SuperExpressu", która napisała, w jego mniemaniu, nierzetelny artykuł o tej sytuacji. Do chóru nieprzychylnych komentatorów dołączył wtedy również Piotr Gąsowski, który napisał m.in.: " Łubudubu łubudubu gratuluje prezesowi życia cudu, niech żyje nam, to śpiewałem ja, Kammel".

Maciej Dowbor odpowiada na wpis Gąsowskiego

Tym razem Gąsu zostawił na końcu posta jedynie pytanie: "A może i "cud życia" się pojawi?!". Wpis wyśmiewający Kammela udostępnił też Maciej Dowbor, który opatrzył go odpowiednim opisem:

"Ale jakbyśmy tak razem mogli w mundurach... Ty i ja na scenie... To w sumie... Czemu by nie?! No przecież my jesteśmy stworzeni do koncertu w mundurach. Gdzie znajdziecie takich słodziaków jak my?".

Gąsowski dodał jeszcze na instastory swoje zdjęcia w mundurze z 1988 roku. Na jednym z nich pozuje z byłą partnerką, Hanną Śleszyńską. 

Tomasz Kammel nie odpowiedział na razie na zaczepki. 

***

Zobacz także:

Gąsowski na planie serialu Polsatu z wyjątkową osobą: "Po raz pierwszy pracujemy razem"

Piotr Gąsowski najadł się strachu, gdy zabrała go karetka. Teraz przyjmuje leki

Piotr Gąsowski: W jego żyłach płynie rosyjska krew, ale sercem jest z Ukrainą! Wystosował apel do Rosjan

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Piotr Gąsowski | Tomasz Kammel | Maciej Dowbor
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy