Reklama
Reklama

Dramat Tomasza Kammela! Wszyscy się z niego śmieją…

Tomasz Kammel (49 l.) jakiś czas temu publicznie rozpływał się nad swoim pracodawcą, Jackiem Kurskim. Komplementy nie spodobały się jednak sławnym znajomym. Piotr Gąsowski na pamiątkę tego wydarzenia chciał stworzyć "Światowy Dzień Wazeliny", a teraz prezentera TVP podsumował Kuba Wojewódzki. Może przynajmniej Kurski był zadowolony...

Parę dni temu w trakcie koncertu Andrea Bocelliego, Tomasz Kammel zdecydował się na osobliwe przywitanie swojego szefa, który zajął miejsce na widowni.

Prezenter wspomniał wówczas, że Bocceli zatytułował swój koncert "cud życia" i doskonale wpisuje się on w ducha świąt Wielkiej Nocy.

Po chwili dodał również, że wpisuje się również w to, co widzi na sali. Słodząc Kurskiemu wspomniał, że ten cud życia widzi w pierwszym rzędzie.

Słowa te nie spodobały się kolegom z show-biznesu, a szczególnie Piotrowi Gąsowskiemu, który pokusił się nawet o skomentowanie całego zajścia fragmentem z "Misia" Stanisława Barei.

W udostępnionym filmiku Jarząbek śpiewa do szafy na cześć prezesa klubu "Tęcza". Gąsowski urozmaicił nagranie i podłożył pod scenę własny dubbing.

Reklama

Teraz o Kammelu kilka słów powiedział Kuba Wojewódzki. W najnowszym odcinku swojego show ponabijał się trochę z prezentera telewizji publicznej.

Wszystko wskazuje na to, że ich przyjaźń dobiegła końca...

Jak myślicie, Kammelowi pójdzie w pięty?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Tomasz Kammel | Piotr Gąsowski | Kuba Wojewódzki
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy