Reklama
Reklama

Roxie Węgiel w środku nocy zamieściła niepokojący wpis. Pilne wieści tuż przed półfinałem "TzG"

W niedzielę odbędzie się półfinał „Tańca z gwiazdami” i stanie się już jasne, które trzy pary zawalczą o Kryształową Kulę. Na kilka dni przed tym wydarzeniem jedna z uczestniczek, Roxie Węgiel, wymagała wsparcia medycznego. W środku nocy zamieściła wpis, w którym poinformowała, że znalazła się pod kroplówką. Co dokładnie się stało?

Półfinał "Tańca z gwiazdami" już w najbliższą niedzielę

Program "Taniec z gwiazdami" okazał się prawdziwym hitem, a obecna, 14. edycja, jest naprawdę na wysokim poziomie, co podkreślają sami jurorzy. W rywalizacji zostali już tylko: Maciej Musiał, Anita Sokołowska, Julia Kuczyńska "Maffashion" oraz Roxie Węgiel.

W najbliższą niedzielę odbędzie się już półfinał i każda para daje z siebie wszystko na treningach. Do tego każda gwiazda ma swoje własne obowiązki zawodowe, przez co na odpoczynek nie zostaje już wiele czasu. Nic dziwnego, że dopada ich momentami ogromne zmęczenie.

Reklama

Jak się okazuje, Roxie Węgiel wylądowała nawet pod kroplówką! Co dokładnie się wydarzyło?

Roxie Węgiel potrzebowała regeneracji

Roxie Węgiel jest najmłodszą uczestniczką obecnej edycji "Tańca z gwiazdami". Mogłoby się więc wydawać, że ma najwięcej siły i wigoru. W rzeczywistości jednak również ona odczuwa zmęczenie w związku z łączeniem spraw zawodowych z wyczerpującymi treningami. Tym bardziej że jest profesjonalistką i wszystko robi na sto procent.

W nocy z wtorku na środę Roxie Węgiel zaniepokoiła fanów swoim wpisem. Okazało się, że gwiazda wylądowała pod kroplówką.

Najpierw w nagraniu przekazała: "Kochani, jest ciemno. My wychodzimy z treningu. Widzicie jak wyglądamy, jesteśmy zmęczeni. Nie śpimy, trenujemy".

Następnie zamieściła wpis, w którym widzimy ją podpiętą pod kroplówkę. Poprosiła także wszystkich fanów o trzymanie kciuków.  Na szczęście wygląda na to, że nic groźnego jej nie dolega, a jedynie potrzebowała solidnej dawki witamin i minerałów, by się zregenerować.

Zobacz też:

Nowe wieści ws. sekretnego ślubu Roksany Węgiel i Kevina Mgleja. W tle bolesna historia

Goście weselni powiedzieli prawdę o ślubie Roxie Węgiel. Już tego nie ukryją

Kevin Mglej nie mógł powstrzymać się od komentarza. Zdradził wielki sekret Roxie Węgiel

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Roksana Węgiel | Taniec z Gwiazdami 14
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy