Reklama
Reklama

Roxie Węgiel pławi się w bogactwie. Już w wieku 17 lat miała miliony na koncie

Roxie Węgiel (18 l.) zainwestowała w dwa mieszkania: jedno na własny użytek, a drugie inwestycyjne. Łatwo można się domyślić, że musi mieć sporo na koncie, skoro było ją stać na taki zakup. Ile zarabia Roxie Węgiel? Jak duży jest jej majątek? Te wyliczenia nie kłamią.

Roxie Węgiel zdobyła popularność w wieku 13 lat, wygrywając pierwszą edycję "The Voice of Kids". Jej dorastanie śledziła cała Polska, a media rozpisywały się o wydarzeniach z jej życia zawodowego i prywatnego. Dziś młoda gwiazda może pochwalić się milionowym majątkiem, który osiągnęła dzięki talentowi i pracy.

Duże zarobki, a kariera Roxie Węgiel

Roxie Węgiel jest najprężniej rozwijającą się gwiazdą od czasów "The Voice of Kids". Trzeba przyznać, że piosenkarka wykorzystała przysłowiowe "pięć minut" sławy. Najpierw wygrana w "Eurowizji Junior", potem tworzenie piosenek, koncerty, a nawet występy w telewizji.

Reklama

Karierę Roxie Węgiel śledziła cała Polska od 13. roku życia gwiazdy. Będąc w tak młodym wieku, nie mogła samodzielnie nadzorować swoich zarobków. Sytuacja zmieniła się, gdy uzyskała pełnoletność. 

Ile zarabia Roxie Węgiel?

Niedawno "Super Express" wyliczył, że Roxie Węgiel zarabia na jednym koncercie od 20 do 30 tys. zł. Oprócz tego reklamuje i sprzedaje swoje płyty, co jest kolejnym źródłem dochodu młodej piosenkarki. Jak sama przyznaje - pieniądze są tylko dodatkiem.

Jak się okazuje, Roxie Węgiel zarobiła milion zł już w wieku 17 lat. To właśnie o tej sytuacji mówiła, przyznając że nie była przełomowa w jej życiu. 

Roxie Węgiel zainwestowała miliony w mieszkania

Mimo że niezależna finansowo Roxie Węgiel zarabia miliony, to nie tylko wydaje pieniądze, ale również inwestuje. Młoda gwiazda kupiła dwa mieszkania - jedno na użytek własny, a drugie inwestycyjne. Pochwaliła się tą wiadomością w swoich mediach społecznościowych. 

Przypomnijmy, że Roxie Węgiel kilka miesięcy temu ogłosiła swój związek z 26-letnim Kevinem Mglejem. To z nim zamierza zamieszkać w nowym lokum. Para samodzielnie remontuje mieszkanie, dzieląc się z fanami zabawnym filmikiem z prac remontowych.

CZYTAJ TAKŻE:

Chłopak Roxie Węgiel wdał się w dyskusję z jej fanami. Niebywałe, jak się skończyło

Sławomir Świerzyński (Bayer Full) nie odpuszcza: "Zrobili ze mnie złodzieja"

Rodzina Viki Gabor zagrała w nowym hicie Netflixa. Fani są zachwyceni


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Roksana Węgiel
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy