Reklama
Reklama

Roxie Węgiel dopingowała Roberta Lewandowskiego na Camp Nou. Wyróżniała się skąpym strojem

Roxie Węgiel (17 l.) pojechała do Hiszpanii na sesję zdjęciową dla jednej z marek, a przy okazji wpadła na mecz Roberta Lewandowskiego. Na to wydarzenie wybrała dość niecodzienną stylizację, w której mogłaby iść na przykład na dyskotekę!

Porażka drużyny Roberta Lewandowskiego na Camp Nou

Robert Lewandowski nie będzie dobrze wspominał wczorajszego wieczoru. Reprezentant Polski, który latem przeszedł do swojego wymarzonego klubu FC Barcelona, nie tylko nie strzelił gola w meczu o honor, ale też wcześniej opuścił boisko. Jego obecny zespół przegrał 3:0 z... jego byłą drużyną, Bayernem Monachium.

Choć "Barca" już wcześniej wiedziała, że nie ma co liczyć na awans do dalszych rozgrywek w Lidze Mistrzów z racji wygranego meczu Interu Mediolan z Viktorią Pilzno, to hiszpańscy kibice i wszyscy pozostali sympatycy FC Barcelony liczyli na coś więcej.

Reklama

Stadion Cam Nou, jak zawsze, był wypełniony po brzegi. Jak się okazuje, oprócz Anny Lewandowskiej, która praktycznie zawsze zasiada na trybunach, gdy gra jej mąż, na stadionie były także inne polskie gwiazdy. Razem z żoną Roberta dumnie kibicowała Joanna Przetakiewicz.

Roxie Węgiel dopinguje Roberta Lewandowskiego w kusym stroju

Tak się złożyło, że w tym czasie w Barcelonie przebywała również Roxie Węgiel (zobacz!), która przyjechała na sesję zdjęciową jednej z marek. Towarzyszyła jej Julia Kuczyńska, czyli Maffashion. Obie influencerki na swoich profilach pochwaliły się pobytem w Hiszpanii.

Po zakończonych zdjęciach wybrały się także wspólnie na mecz "Barcy" z Bayernem. Obie nigdy nie deklarowały się jako zagorzałe fanki piłki nożnej, więc chyba po prostu były ciekawe występu Roberta Lewandowskiego.

Podczas gdy większość kibiców na mecze, zwłaszcza tej rangi zakłada koszulki piłkarskie, zarówno Roxie Węgiel, jak i Maffashion postawiły na inne, bardziej "rozrywkowe" stylizacje.

Roxie miała na sobie top bez ramiączek, który eksponował jej dekolt. Do tego dobrała casualowe spodnie. Uwagę zwraca także jej dość mocny makijaż ust.

Maffashion także postawiła na podobny top, a dolną część stylizacji uzupełniła modnymi w tym sezonie dzwonami. Wstawiając zdjęcia z meczu, blogerka zażartowała, że są tam "z wizytą u Roberta".

Kto wie, może od teraz będą zagorzałymi kibickami futbolu?

Zobacz też:

Wiosenna Maffashion i Roxie Węgiel, kontra Bieniuk i Nowakowska w czerni promują biżuterię. Hot or not?

Roxie Węgiel ma nową fryzurę! Odcień włosów łudząco podobny do Holeckiej...

Robert Lewandowski wpisał się w historyczną klęskę Barcelony

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy