Reklama
Reklama

Romanowska niespodziewanie nie może wrócić do Polski. Utknęła w USA

Elżbieta Romanowska, aktorka i nowa prowadząca program "Nasz nowy dom" postanowiła jakiś czas temu wylecieć do Stanów Zjednoczonych. Zamierzała za oceanem spokojnie świętować swoje 40. urodziny. Wszystko szło zgodnie z planem, lecz teraz jej pobyt niespodziewanie się przedłużył. Dlaczego?

Romanowska w potrzasku. Niespodziewanie utknęła w USA

Elżbieta Romanowska odkąd oficjalnie została zapowiedziana jako nowa prowadząca kultowego programu telewizji Polsat "Nasz nowy dom", musiała wiele znieść. Oprócz szczególnego zainteresowania mediów nie obeszło się bez nieprzyjemnych komentarzy, na które pozwalali sobie internauci. Aktorka mocno zareagowała i odpowiedziała w dosadny sposób. Dlatego, aby odpocząć i przy okazji spełnić swoje wielkie marzenie, Ela wyleciała do Stanów Zjednoczonych. Miała już wracać, ale...

Reklama

Romanowska niespodziewanie utknęła w USA. Wszystko przez pożary

Sprawy skomplikowały się przez trwające pożary lasów w Kanadzie i USA, a co za tym idzie, dokuczające mieszkańcom pyły i gęsty dym. Według telewizji CNN, alert o słabej jakości powietrza może obejmować nawet 55 mln osób. Z powodu słabej widoczności opóźnione lub odwołane są loty m.in. na lotnisku LaGuardia w Nowym Jorku.

Elżbieta Romanowska, która relacjonuje na Instagramie swoją wycieczkę po Stanach Zjednoczonych również odniosła się do sytuacji.

"Dzień dobry, mówię wam dzień dobry, ponieważ u nas jest po 11. [...] My dopiero wychodzimy z hotelu, dość późno. Ze względu na to, że na zewnątrz nie jest za ciekawie ze względu na pożary, jakie mają miejsce, więc wszystko wygląda, jakby było spowite mgłą, taką dość dużą. Też troszeczkę gorsze są warunki, jeżeli chodzi o oddychanie" - mówiła na swoim Instastory.

Kiedy Elżbieta Romanowska wróci do Polski?

Ela Romanowska swoje urodziny świętowała bez makijażu i z widocznymi siwymi włosami. W rękach trzymała kieliszek z urodzinowym trunkiem i dziękowała za wsparcie rodzinie, narzeczonemu i fanom. Zmiana planów w związku z utknięciem w USA nie psuje aktorce nastroju. Na Instastory powiedziała, jak zamierza wykorzystać ten dodatkowy czas.

"Więc my dzisiaj planujemy krótki spacer i będziemy się kryć w muzeach, które - tutaj ciekawostka - w wielu przypadkach są darmowe" - zaznaczyła Elżbieta Romanowska na InstaStories.

W nowych postach aktorka uspokoiła swoich fanów informując, że już 13, 14 i 15 czerwca można będzie obejrzeć sztukę teatralną z jej udziałem. Wybierzecie się?

Zobacz też:

Tajemnica Elżbiety Romanowskiej. Osoba z ekipy "Nasz nowy dom" przerywa milczenie

Romanowska dostała niespodziewane wsparcie. Aż huczy od plotek

Tak Romanowska negocjowała prowadzenie "Naszego nowego domu". Przyłapano ją z Miszczakiem! [POMPONIK EXCLUSIVE]

Ela Romanowska o roli prowadzącej "Nasz nowy dom": "Nie chcę być drugą Katarzyną Dowbor" [POMPONIK EXCLUSIVE]

Ruszyły nagrania do nowego sezonu "Nasz nowy dom". Mamy zdjęcia z planu [POMPONIK EXCLUSIVE]

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Elżbieta Romanowska
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy