Reklama

Reklama

Reklama

"Rolnik szuka żony". Nad programem ciąży fatum?

Samobójcza śmierć Krzysztofa Pachuckiego poruszyła wielu fanów programu "Rolnik szuka żony". Z rodzinną tragedią musieli zmierzyć się również inni uczestnicy show TVP.

Krzysztof Pachucki był bohaterem ósmej edycji "Rolnik szuka żony". Mężczyzna w show poznał Bogusię, z którą zaręczył się po pięciu dniach znajomości i wkrótce ożenił.

Gdy wydawało się, że jego życie w końcu zaczęło się układać, do mediów trafiła informacja o śmierci rolnika. Osoby blisko związane z parą zdradziły, że 56-latek miał problemy natury psychicznej.

Gdy po kilku tygodniach od zakończenia programu do jego gospodarstwa wróciła Marta Manowska, opowiadał o nawrocie depresji, "trudnych dniach, braku chęci do zabawy i wspólnych spacerów".

Reklama

W chorobie wspierała go Bogusia. Dziś wiemy już, że depresja wygrała i Krzysztof Pachucki 2 czerwca powiesił się w swoim gospodarstwie. Dwa dni później odbył się jego pogrzeb, na którym nie zabrakło jego dzieci z poprzedniego małżeństwa.


"Rolnik szuka żony" i fatum?

Z rodzinnymi tragediami zmagali się również inni uczestnicy "Rolnik szuka". Znany z 4. edycji randkowego show Mikołoj Korol stracił syna Michała. Mężczyzna w chwili śmierci miał 47 lat. Zmarł 28 maja 2021 roku i osierocił dwie córki.

Ze śmiercią dziecka musiał poradzić sobie również Zbyszek Pyda, uczestnik trzeciej edycji "Rolnika". W 2017 roku jego 37-letniego syna Marka przejechał autobus. Do wypadku doszło w miejscowości Siedliszcze. Spoczął obok matki, która przegrała walkę z nowotworem.

Z kolei Elżbieta Czabatar z 8. edycji "Rolnika" w 2021 roku pochowała brata, z którym była bardzo związana. Z powodu żałoby rolniczka nie wzięła udziału w ślubie Bogusia i Krzysztofa.

Głośno było także o śmierci matki Marka, który zabiegał o względy Eli.

"Z ogromnym żalem w sercu zawiadamiam, że zmarła moja ukochana mama, człowiek o złotym sercu, którą kochał każdy, kto ją znał. Spoczywaj w pokoju mamuś" - napisał w grudniu 2021 roku załamany Marek.

Zobacz też:

Majątek Krzysztofa Pachuckiego przejmie Bogusia

Mini Majk zmusza dziewczynę do seksu? "Zawsze możesz powiedzieć nie"

Julia Wieniawa lubi siadać za kółkiem, więc kupiła sobie nowy samochód. Wydała na niego horrendalną sumę!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Rolnik szuka żony 8"

Reklama

Reklama

Reklama