Reklama
Reklama

Roksana Węgiel zaatakowana po koncercie. Zareagowała błyskawicznie

Trudne jest życie młodej artystki. Roksana Węgiel wie o tym doskonale, gdyż nie tylko jest jeszcze bardzo młoda, ale jest też już uznaną gwiazdą polskiej sceny. Tym razem chyba nerwy jednak nie wytrzymały niezasłużonej krytyki na Instagramie.


Roksana Węgiel niedawno dała koncert w Arenie Toruń. Wydarzenie to zostało uwiecznione na Instagramie, zarówno przez nią samą, jak i jej narzeczonego, Kevina Mgleja. Wśród udostępnionych materiałów znalazły się filmy z podróży do Torunia oraz z samego występu artystki.

Reklama

Po koncercie Roksany internauta w prywatnej wiadomości zarzucił jej korzystanie z playbacku podczas występu. Roksana postanowiła błyskawicznie i ironicznie odpowiedzieć na ten zarzut.

"Wow, kocham takie komplementy. Zawsze śpiewam na żywo" - odpisała natychmiast wokalistka. 


Roksana Węgiel zaskoczyła tańcem w Toruniu

Na Instagramie Roksana z radością pokazuje najdrobniejsze szczegóły swojego życia. Przed wspomnianym koncercie zaprezentowała nawet, jak... tańczy na ulicach Torunia. Wszystko dlatego, że udało jej się zdobyć toruńskie pierniczki. 

Wszystko nagrał Kevin Mglej, dumny narzeczony wokalistki. Najpierw zobaczyliśmy, że Roksana znalazła piernika w kształcie kota, następnie jej taniec radości w odbiciu witryny , a potem już jej występ na "Arenie Toruń". 


Roksana Węgiel i Kevin Mglej - ślub już w 2024 roku

Para pójdzie do ołtarza w 2024 roku. Osoby z otoczenia pary potwierdzają, że Roksana Węgiel i Kevin Mglej mają za sobą wiele przygotowań. Konkretna data została już ostatecznie potwierdzona.

Czytaj też:

Roxie Węgiel pilnie potrzebowała pomocy specjalisty. Chodzi o ślub

Roksana Węgiel pilnie zareagowała na występ Mai Krzyżewskiej. Nie zapomniała wspomnieć o sobie

Fani ujawnili wstydliwą tajemnicę Roksany Węgiel. Dowodem ma być ta fotografia

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kevin Mglej | Roksana Węgiel
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy