Reklama
Reklama

Rodzina Bruce’a Willisa drży ze strachu. Nie wiedzą, ile dni mu jeszcze zostało…

Smutne wieści płynną ze Stanów. Media donoszą o pogarszającym się stanie zdrowia Bruce’a Willisa. Rodzina aktora zauważa znaczne pogorszenie jego stanu. Afazja, na którą cierpi gwiazdor z każdym dniem coraz bardziej postępuje, zaburzając jego mowę, zdolność rozumienia i pisania. Ostatnie miesiące były dla aktora wyjątkowo trudne.

Bruce Willis zapisał się w historii kina licznymi rolami w największych kinowych hitach. Niestety, w 2022 roku był zmuszony zakończyć karierę, ponieważ borykał się z poważną chorobą, która uniemożliwiała mu pracę na planie. Gwiazdor zaczął bowiem stopniowo zapominać swoje kwestie, co utrudniało mu odgrywanie scen. Okazało się bowiem, że cierpi na afazję, która stopniowo negatywnie wpływając na jego życia.

Bliscy Bruce’a Willisa przekazali smutne wieści. Aktor ma się coraz gorzej

Bliscy Bruce’a Willisa z przerażeniem obserwują stan swojego podopiecznego. Każdy kolejny miesiąc przynosi złe wieści. Niedawno stało się jasne, że nie tylko afazja gnębi aktora. Kilka miesięcy temu stwierdzono u niego również nieuleczalną formę demencji, jaką jest otępienie czołowo-skroniowe.

Reklama

Chociaż jego stan jest bardzo ciężki żona gwiazdora Emmy Heming, jego pięcioro dzieci oraz była partnerka Demi Moore z wytrwałością się nim zajmują, poświęcając każdą wolną chwilę na spędzanie z nim czasu.

"Kiedy Bruce został zdiagnozowany, wszyscy zebrali się, aby zachować nienaruszoną pamięć o rodzinie. To doświadczenie jeszcze bardziej zbliżyło ich do siebie" - komentuje informator "Us Weekly" informator.

Rodzina aktora cieszy się każdą chwilą z nim spędzoną i stara się w stu procentach wykorzystywać te dni, gdy pamięć mu wraca, jednak jak się okazuje - jest ich coraz mniej.

Willis spędza czas z wnuczką. Łączy ich wyjątkowa więź

Willis może liczyć nie tylko na pomoc najbliższych, ale również specjalistów. Zwykle jednak pojawia się na wizytach wspólnie z bliskimi. Niekiedy towarzyszy mu nawet wnuczka Louetta, którą z dziadkiem łączy wyjątkowa więź. Jej mama zaś robi wszystko, by córeczka zapamiętała dziadka.

Zobacz też:

Smutne wieści w sprawie Bruce’a Willisa. Przestaje rozpoznawać bliskich

Przyjaciel Bruce'a Willisa przekazał smutne wieści. Jest bardzo źle

Bruce Willis przyłapany na przejażdżce. Tak teraz wygląda schorowany gwiazdor

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Bruce Willis
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy