Reklama
Reklama

Przyjaciel Bruce'a Willisa przekazał smutne wieści. Jest bardzo źle

Problemy z pamięcią oraz mową sprawiają, że Bruce Willis nie zawsze jest w stanie rozpoznać swoich bliskich, to jednak wciąż zdarzają się momenty powrotu pełnej świadomości.

Bruce Willis, był wielkim gwiazdorem kina lat 90'tych, znanym na całym świecie dzięki rolom w produkcjach takich jak "Szklana pułapka" czy "Na wariackich papierach". Kreacje Willisa w takich filmach jak "Szósty zmysł" czy "Niezniszczalny" przyniosły mu sławę oraz uznanie krytyków i widzów w również w następnych latach. 

Później jego kariera zaczęła podupadać, a wielu zastanawiało się, dlaczego tak się dzieje. W ubiegłym roku rodzina aktora przekazała mediom przykre wieści o jego zdrowiu. Okazało się, że Willis zmaga się z poważną chorobą, która ostatecznie zmusiła go do wycofania się z życia zawodowego.

Reklama

Na co choruje Bruce Willis?

Informacje o stanie zdrowia Bruce'a Willisa docierają do opinii publicznej za pośrednictwem jego najbliższych. Diagnoza to nieuleczalna forma demencji, która wpłynęła na jego zdolności poznawcze i komunikacyjne. Choroba ta odbiera mu nie tylko możliwość kontynuowania kariery, ale również utrudnia kontakt z rodziną i bliskimi.

Glenn Gordon Caron o stanie przyjaciela

"Bardzo staram się pozostać w jego życiu (...) Wyczuwam, że od pierwszej do trzech minut wie, kim jestem. Nie potrafi się w pełni wysłowić. Wszystkie te umiejętności językowe są już poza jego zasięgiem, a mimo to nadal jest Bruce'em" mówił ostatnio reżyser serialu "Na wariackich papierach" Glenn Gordon Caron w rozmowie z "New York Post".

Rodzina Bruce'a Willis nie ustaje w poszukiwaniu nowych metod leczenia, choć obecna sytuacja nie jest optymistyczna.

Zobacz też:

Bruce Willis przyłapany na przejażdżce. Tak teraz wygląda schorowany gwiazdor

Córka Bruce'a Willisa pierwszy raz tak szczerze o jego chorobie. Nie pozostawiła złudzeń

Żona Bruce'a Willisa w fatalnej formie. Podczas wywiadu nie potrafiła tego ukryć

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Bruce Willis
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy