Reklama
Reklama

Córka Bruce'a Willisa pierwszy raz tak szczerze o jego chorobie. Nie pozostawiła złudzeń

Bruce Willis od dłuższego czasu zmaga się z chorobą, która bardzo martwi jego wiernych fanów. Na temat ciężkiej przypadłości głos często zabiera żona, ale i córka znanego aktora kina akcji, Tallulah. Jego 29-letnia pociecha zrobiła to ponownie. Tym razem nie zostawiła żadnych złudzeń...

Bruce Willis walczy z chorobą. Głośno o niej od zeszłego roku

Bruce Willis jest tematem głośnych dyskusji od 2022 roku. To właśnie wtedy w sieci pojawiły się smutne informacje na temat zawieszeniu jego aktorskiej kariery. Ponadto na jaw wyszły straszne okoliczności tej decyzji. Wszystko przez demencję, która całkowicie zmieniła jego życie.

Niestety, udostępnianie w sieci nagrania i wywiady z rodziną jasno wskazują, że stan gwiazdy "Szklanej Pułapki" jest poważny. Podkreśla to również jego córka.

Reklama

Tallulah Willis idzie śladami ojca. Szczerze wyznaje, co przeżyła w związku z jego chorobą

Tallulah Willis jest córką Bruce'a Willisa i Demi Moore. 29-latka w wywiadzie dla "Vogue" wyznała, że poszła w ślady rodziców i rozpoczęła karierę aktorską. Choć chciałaby mieć obok siebie tatę, który będzie ją wspierał, życie potoczyło się dla niej zupełnie inaczej...

"Z dnia na dzień był niszczony, zaburzenia zakłócały jego zachowanie. Później ta bierność pogłębiła się i czasami brałam to do siebie. Miał dwójkę dzieci z moją macochą, Emmą Heming, i myślałam, że stracił zainteresowanie mną" - wyznała młoda aktorka. Podkreśliła, że długo odsuwała od siebie myśl na temat choroby ojca i nie potrafiła przyznać się przed sobą, jak poważna jest sytuacja.

Co więcej, życie Tallulah Willis również nie było wolne od schorzeń. Córka znanego aktora walczyła z anoreksją, była pod stałą opieką na odwyku... Zdiagnozowano u niej nawet zaburzenia osobowości. Dziś, po chorobie ojca, wszystko się zmieniło i Tallulah cieszy się z małych rzeczy. Każda chwila z tatą i to, że nadal ją rozpoznaje, są dla niej ogromnym szczęściem.

Emma Heming walczy nie tylko z chorobą Bruce'a Willisa. Oto co zdradziła specjalistka

Emma Heming, żona Bruce’a Willisa w ostatnim czasie jest bardzo aktywna społecznie. Działa, by pomagać osobom pokrzywdzonym przez chorobę. Postawiła sobie za cel zwiększenie świadomości społecznej na temat otępienia czołowo-skroniowego. Na swoim koncie w social mediach kobieta popularyzuje informacje na ten temat i wspiera osoby opiekujące się chorymi.

Z okazji Światowego Tygodnia Świadomości FTD Emma Heming była gościem w programie Today Show. Udzieliła wywiadu na temat Bruce'a Willisa i opowiadała też o swoich doświadczeniach, jako opiekuna osoby chorej na FTD.

Dziennik "The Mirror" postanowił zapytać ekspertkę od mowy ciała Judi James o to, co zaobserwowała podczas wywiadu Emmy Heming.

"Mowa ciała Emmy, gdy mówi tutaj o swoim mężu, wydaje się uosabiać stoicyzm i odwagę. Przyjmuje pozę spokojną, elegancką, pełną wdzięku i wydaje się zdecydowana unikać wszelkich oznak użalania się nad sobą, a nawet używania słowa ja" - wyjaśniła ekspertka.

Zdaniem specjalistki Emma Heming wyglądała na zdeterminowaną, by przekazać jak najwięcej informacji o chorobie. Jednak było widać, że jest na skraju panowania nad emocjami. W pewnym momencie ledwo powstrzymała łzy.

Czytaj też:

Smutne wieści na temat Bruce'a Willisa. Żona aktora traci nadzieję

Niepokojące wieści na temat stanu zdrowia Bruce'a Willisa. Wpis żony aktora chwyta za serce

Córka Bruce'a Willisa i Demi Moore rozlicza się z przeszłością. Wypomina matce związek się z dużo młodszym gwiazdorem

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Bruce Willis | Tallulah Willis
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy