Reklama
Reklama

Rodzice Julii Wieniawy rozstali się, gdy była jeszcze dzieckiem. Dziś gwiazda ma dwóch ojców

Julia Wieniawa (25 l.) rzadko mówi o swoim tacie, choć jak się okazuje - ma wiele powodów do dumy. Konrad Wieniawa-Narkiewicz to popularny artysta z licznymi sukcesami na koncie. Jakby tego było mało ich relacja jest pełna bliskości i wspierają się w sięganiu po kolejne szczyty. Poznajcie szczegóły.

Julia Wieniawa może liczyć na wsparcie rodziców

Julia Wieniawa oprócz kariery aktorskiej i muzycznej znalazła również czas na rozpoczęcie pracy na planie show "Mam talent!". To dla młodej gwiazdy ogromne osiągnięcie i powód do dumy. Jak sama mówiła, marzyła o tym, by zasiąść na fotelu jurora.

W codziennych zmaganiach Julię wspierają rodzice. Jak aktorka zapewnia, mamie ufa najbardziej.

Julia Wieniawa "mamie ufa najbardziej"

"Mamie ufam najbardziej. Pomaga mi we wszystkim od zawsze. Wszystkie najfajniejsze kampanie, na przykład reklamowe czy social-mediowe, zrobiłam właśnie z mamą. Do tego mamy bardzo podobne charaktery, więc jesteśmy świetnym teamem!" - wspominała Wieniawa w rozmowie z "Faktem".

Choć rodzice rozwiedli się, gdy Wieniawa była jeszcze dzieckiem, świetnie się dogadują. Konrad Wieniawa-Narkiewicz - jej tata ma nawet wiele podobnych zainteresowań. Mężczyzna od lat związany jest ze światem sztuki.

Reklama

Kim jest ojciec Julii Wienawy? To uznany artysta

Ojciec aktorki ukończył Akademię Sztuk Pięknych w Łodzi na wydziale grafiki. Uzyskał także tytuł doktora na Wydziale Artystycznym UMCS w Lublinie. Teraz jest wykładowcą w Zespole Państwowych Szkół Plastycznych im. Wojciecha Gersona w Warszawie.

Konrad Wieniawa-Narkiewicz jako uznany artysta ma na koncie wystawy w Polsce i za granicą. Zdobył też wiele wyróżnień, w tym m.in. nagrodę Grand Prix Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego na IV Międzynarodowym Biennale Obrazu Quadro-Art 2014.

Tata Julii Wieniawy nie jest anonimowy w sieci. Chętnie dzieli się swoimi fotografiami. W 2021 roku założył profil na Instagramie. Znajdziemy tam m.in. zdjęcia z jego wystawy, na której pojawiła się najstarsza córka.

"Z córką na wystawie, za nami postmodernistyczna zaduma podczas obiadu" - napisał pod wspólną fotką.

Julia Wieniawa potwierdziła - ma dwóch ojców

Julia w "Gali" potwierdziła, że artystyczna dusza taty jest jej bardzo bliska.

"Mój tata jest wspaniałym człowiekiem, ma ogromną wiedzę. Myślę, że to po nim mam artystyczną duszę i mnóstwo empatii. Zawsze stoi za mną murem. Powtarza, żebym nie zapominała o wartościach, które wyniosłam z domu" - wyznała znana 25-latka.

Wieniawa dobre kontakty ma także z ojczymem. Jak zapewniała w rozmowie udzielonej Party:

"Mam z nim bardzo dobre kontakty, jak i ze swoim ojcem biologicznym, ja całe życie mówię, że mam dwóch ojców i koniec. Z moim ojczymem wychowałam się w jednym domu".

Czytaj też:

Julia Wieniawa baluje w środku nocy. Na swoje urodziny zaprosiła znanych gości

Sandra Kubicka długo o tym marzyła. Jest reakcja byłej dziewczyny Barona

Nietypowe prezenty, ślub, zaręczyny...Tym żył show-biznes w święta w minionych latach [QUIZ]

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Julia Wieniawa
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy