Reklama
Reklama

Robert Rowiński po 10 latach wraca do "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Co robił przez ten czas?

Robert Rowiński święcił tryumfy jako trener w "Tańcu z gwiazdami" przez wiele lat. Ten przystojniak, gdy tańczył w parze z Moniką Pyrek, wywalczył nawet Kryształową Kulę. Po zwycięstwie -wycofał się z mediów. Artysta po 10 latach przerwy wraca w najnowszym sezonie "Dancing with the Stas. Taniec z Gwiazdami". Co działo się z Robertem Rowińskim przez te lata?

Robert Rowiński po 10 latach wraca do "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Co robił przez ten czas?

Robert Rowiński to utytułowany tancerz, który wielokrotnie występował w "Tańcu z gwiazdami". Trener zadebiutował w show w 2006 roku i miał pod swoją opieką w programie Anetę Kręglicką, Halinę Młynkową, Aleksandrę Szwed, Magdalenę Wójcik, czy Monikę Pyrek, z którą w 2010 roku wytańczył swoje zwycięstwo.

Choć po sukcesie mógł zbierać laury na polskich ściankach, Robert wyruszył wówczas na podbój świata. Najpierw otworzył swoje studio tańca w Koszalinie, później w Kołobrzegu. Ostatecznie oddał się zawodowej pasji i występował w Teatrze Wielkim w Warszawie, później pojawiał się na tanecznych festiwalach w USA i Kanadzie, a także dorabia jako model. W 2017 roku wystąpił m.in. w irlandzkiej wersji programu "Dancing with the Stars" i pozostał tam aż na trzy edycje.

Reklama

Dziś Robert Rowiński pracuje znów w kraju i przygotowuje się do najnowszej edycji "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". 13. edycja programu ruszy od 29 sierpnia w telewizji Polsat.

Wszystkie odcinki programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" dostępne są na PolsatGo (tutaj).

Zobacz też:

Robert Rowiński: Kusi odważnymi fotkami i... czeka na propozycje pracy! Co słychać u znanego tancerza

Robert Rowiński stracił szansę na wygraną?

Syn Rzeźniczaka nie żyje. Matka jego córki Inez zamieściła wstrząsający wpis o śmierci Oliwiera

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Taniec z gwiazdami" | Robert Rowiński
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy