Reklama
Reklama

Robert Lewandowski wypoczywa po Euro 2020 i gra w piłkę z kibicami na ulicy. Jest nagranie

Interesujące nagranie z Robertem Lewandowskim w roli głównej trafiło do sieci. Widać na nim, jak sportowiec zareagował na przypadkowo spotkanych fanów, którzy akurat grali w piłkę na ulicy. I tak na oczach wszystkich zgromadzonych... po prostu przyłączył się do "meczu".

Polscy kibice więcej spodziewali się po biało-czerwonych na Euro 2020. Niestety, nasza reprezentacja rozegrała zaledwie trzy mecze na turnieju i nawet nie wyszła z grupy. 

Robert Lewandowski i spółka szybko wrócili do domów. I udali się na zasłużony odpoczynek w różne rejony świata.

Piłkarz Bayernu Monachium pojechał na Majorkę, gdzie od jakiegoś czasu czekała na niego rodzina: Ania z córeczkami, Klarą i Laurą. Lewandowscy wypoczywali w towarzystwie znajomych.

Robert Lewandowski wypoczywa po Euro 2020

Robert i jego bliscy nie rezygnują z wypoczynku na południu Europy. Po urlopie w Hiszpanii przyszedł czas na wakacje we Włoszech. I właśnie relacją ze spaceru po włoskich uliczkach Lewandowscy pochwalili się w sieci. 

Reklama

Nagrano, jak na sportowca zareagowali przypadkowo napotkani fani. Akurat grali w piłkę, gdy obok przechodził Robert. Zawodnik Bayernu postanowił do nich dołączyć. 

"Lewy" pokazał kibicom trochę imponujących piłkarskich sztuczek. W pewnym momencie kilku chłopców starało się bezskutecznie odebrać mu piłkę. 

Otwartość polskiego piłkarza spotkała się z ogromnym entuzjazmem tłumu. Widać, że kapitan biało-czerwonych ma mnóstwo fanów na całym świecie.

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Robert Lewandowski | Anna Lewandowska | Euro 2020
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy