Reklama
Reklama

Robert Janowski zaskoczył żonę w walentynki... a potem zasnął w garniturze

Robert Janowski (61 l.) zawsze był na czasie. Żonę poznał przez internet, dobrze zna się na muzyce i jest na bieżąco z trendami, także tymi dotyczącymi popularnych świąt. Nic więc dziwnego, że w walentynki sprawił ukochanej miły prezent. Przesadził?

Robert Janowski i Monika Janowska - miłość od pierwszego wejrzenia

Robert Janowski urodził się w 1961 roku w Inowrocławiu. Z wykształcenia jest lekarzem weterynarii, lecz sercem zawsze był blisko muzyki, szczególnie zespołów nowofalowych. W show-biznesie zasłynął jako prowadzący program “Jaka to melodia?". W 2018, po 21 latach współpracy, zakończył współpracę z programem, a jego miejsce najpierw zajął muzyk Norbi (50 l.), a następnie Rafał Brzozowski (41 l.). 

Monika Janowska (48 l.) jest absolwentką Akademii Sztuk Pięknych. Kobieta, tak jak Robert, ma za sobą dwa nieudane małżeństwa. Dawniej Monika zajmowała się inwestycjami. Była współwłaścicielką apartamentu w Hollywood na Florydzie, który udało się sprzedać z niemałym zyskiem - za 275 tys. dol. Ostatecznie wróciła do Polski, a dokładnie do Warszawy. To tutaj ona i Robert znaleźli dla siebie stałe miejsce. 

Reklama

Trudno uwierzyć, że tak piękna miłość rozpoczęła się w internecie - choć niewątpliwie była to miłość od pierwszego wejrzenia. Robert zauważył Monikę na... zdjęciach znajomych! 

Więcej na temat ich miłości: Robert Janowski i Monika Janowska poznali się przez Internet  

Robert Janowski świętował walentynki z przytupem

Robert Janowski 14 lutego stanął po stronie osób świętujących walentynki. Choć coraz częściej słyszy się o bojkotowaniu dnia zakochanych, do którego zachęcają osoby twierdzące, że “kochać należy cały rok, nie tylko w walentynki", Robert Janowski lubi tradycje i chciał sprawić żonie miły prezent. 

Prezenter ułożył na podłodze ścieżkę z bukietu tulipanów, która prowadziła prosto do prezentów. Co znalazła na stole ukochana? Torebkę z prezentem i kolejny bukiet. Reakcję na gest nagrała i wysłała ukochanemu, a Janowski udostępnił je fanom.  

“Czy starsze pokolenie obchodzi walentynki? Czy to wypada? Czy to przystoi? Czy to się, aby godzi w tym wieku? Nie wiem. Ale wiem jedno - na pewno fajnie jest KOCHAĆ swoją żonę. Wczoraj, dziś i jutro. A w walentynki, można jej jedynie przypomnieć jak bardzo" napisał na Instagramie, zachwycony reakcją ukochanej. 

Na koniec prezenter... zasnął zanim żona zdążyła mu podziękować! Monika zostawiła obok jego poduszki ciasteczko w kształcie serca, a potem uwieczniła sytuację i udostępniła w sieci.

Trzeba przyznać, że małżeństwo Janowskich pięknie wyraża uczucia przy pomocy czułych gestów!

Czytaj też:

Robert Janowski wyjawił powód odejścia Cugowskiego. Plotki się potwierdziły!

Te osoby nie dostaną ślubu kościelnego. Prawo mówi jasno!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Robert Janowski | Monika Janowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy