Reklama
Reklama

​Robert Janowski i Monika Janowska poznali się przez Internet

Monika (47 l.) i Robert (61 l.) Janowscy potrzebowali czasu, by odnaleźć się nawzajem! Zarówno w przypadku prezentera, jak i jego wybranki, idealnie sprawdza się polskie przysłowie "do trzech razy sztuka"! Dlaczego? Odpowiadamy poniżej!

Kim jest Robert Janowski?

Robert Janowski urodził się 22 marca 1961 r. w Inowrocławiu. Mało kto wie, że z wykształcenia jest lekarzem weterynarii, który już w młodości związał się z muzyką. W latach 80. był wokalistą zespołów nowofalowych.

W show-biznesie zasłynął jako prowadzący program "Jaka to melodia?". Prowadził go od samego początku, a dokładnie od 1997 r. Zakończył tę współpracę w 2018 r., a jego miejsce najpierw zajął muzyk Norbi (50 l.), a następnie Rafał Brzozowski (41 l.).

Reklama

Prezenter na ślubnym kobiercu stanął trzy razy. Jego pierwszą żoną była producentka Katarzyna Kalicińska-Goczał (54 l.), z którą ma syna Makarego. Jego drugą żoną była Katarzyna Dańska (53 l.), z którą ma dwie córki, Anielę i Tolę.

Rodzina jest dla niego bardzo ważna. "Nic piękniejszego nie mogło nas spotkać niż dzieci. To najważniejszy ślad, jaki po sobie zostawimy. Płyta? OK, jest, może będą następne. Ale to nie jest ślad po mnie. Mój ślad jest genetyczny. To one - moje dzieci - dadzą świadectwo, jakim byłem człowiekiem" - opowiadał Robert w rozmowie z "Vivą". Dodał także, że każdy rozwód był dla niego ogromną porażką.

Kim jest Monika Janowska?

Monika Janowska urodziła się 5 sierpnia 1974 r. Jest absolwentką Akademii Sztuk Pięknych. Nie powinno być zaskoczeniem, że jej zamiłowanie do sztuki przyciągnęło artystyczną duszę Roberta!

Kobieta ma za sobą dwa nieudane małżeństwa, co oznacza, że również dla niej Robert jest trzecią osobą, z którą zdecydowała się stanąć na ślubnym kobiercu!  Pierwszym mężem kobiety był operator filmowy Włodzimierz Głodek (zmarł w 2018 r.), następnie Monika była żoną amerykańskiego piosenkarza latynoskiego pochodzenia oraz biznesmena D’Aldo Romano (81 l.). Z muzykiem rozwiodła się zaledwie po dwóch latach wspólnego życia, w 2007 r.

Jak powszechnie wiadomo, gdy Monika mieszkała w Stanach, dużo inwestowała. Była współwłaścicielką apartamentu w Hollywood na Florydzie, który udało się sprzedać z niemałym zyskiem - za 275 tys. dol. Ostatecznie wróciła do Polski, a dokładnie do Warszawy.


Monika nie udostępnia wielu szczegółów ze swojego życia, choć w internecie było o niej głośno ze względu na aferę futrzaną - kobieta była posądzona o kradzież futer. Zarzuty zostały wycofane, jednak hejt, z którym się spotkała, okazał się bardzo trudnym doświadczeniem dla żony prezentera, zwłaszcza że zazwyczaj nie skupiała na sobie uwagi reporterów i nie jest przyzwyczajona do blasku fleszy.

"Wygrałam wszystkie sprawy sądowe tutaj, w Polsce, zostałam oczyszczona z zarzutów, przeproszona, ale jeszcze długo musiałam bronić się przed nienawiścią ze strony internetowych hejterów" - powiedziała w wywiadzie dla "Vivy".

Miłość... przez internet?

Okazuje się, że znajomość Moniki i Roberta zaczęła się... w internecie! Para poznała się online, gdy kobieta przebywała jeszcze w Stanach Zjednoczonych. Mężczyzna dostrzegł swoją przyszłą żonę na zdjęciach znajomych!

Zakochani naprawdę wzięli sobie do serca powiedzenie "do trzech razy sztuka" i, jako że oboje byli po dwóch nieudanych małżeństwach, postanowili pobrać się po niespełna roku wspólnego życia! Oczywiście Monika wróciła do Polski właśnie dla Roberta!

Ślub Roberta i Moniki Janowskich w 2013 r.

Para pobrała się w 2013 r. w Kazimierzu Dolnym. Zamieszkały z nimi córki z drugiego małżeństwa prezentera.

Warto wiedzieć, że choć był to trzeci ślub Roberta, to po raz pierwszy zdecydował się na ślub kościelny! Niestety, na ceremonii nie pojawił się syn Makary. W mediach krążyła informacja, że nie jest on zadowolony z szybkiej decyzji o małżeństwie.

Piąta rocznica ślubu w 2018 r.

Robert Monikę poznał zaledwie rok po rozwodzie i, jak przyznaje, był wtedy emocjonalnym wrakiem. Opowiedział o tym w książce "Przypadki" podczas rozmowy z Marią Szabłowską. To bardzo polecana przez fanów prezentera pozycja, w której mężczyzna pierwszy raz opowiada o problemach codziennego życia na świeczniku i swoich perypetiach z kobietami.

"Ta rodzina bez niej wyglądałaby zupełnie inaczej. Wbrew pozorom to Monika wprowadziła normalność, zasady, wspólny czas. [...] Długo nie wiedziałem, czy »wychowawcza droga« Moniki to ta właściwa. Ale znów dziewczyny przyszły z odpowiedzią. Pamiętam, jak powiedziały: »Tata, my się tutaj czujemy bezpiecznie z tymi wyznaczonymi granicami«".

Okazuje się, że nie tylko dla Roberta Monika okazała się światłem w tunelu. Również córki celebryty bardzo dobrze dogadują się z macochą!

Janowscy w 2022 r.

Na swoim profilu na Instagramie Monika dzieli się zabawnymi grafikami oraz zdjęciami z ważnych wydarzeń czy chwil odpoczynku. Chętnie wypowiada się na ważne dla niej tematy, takie jak publiczna telewizja czy szczepionki.

Robert nie rezygnuje z kariery. Jesienią 2021 r. nawiązał współpracę ze stacją Polsat i zwyciężył w 15. edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Z kolei od 17. edycji pełni tam rolę jurora.

Para dalej jest razem i małżonkowie świetnie bawią się w swoim towarzystwie! Ostatnio pojawili się wspólnie na koncercie Stinga. Monika tak skomentowała to wydarzenie:

"Dwóch najprzystojniejszych na świecie facetów w jednym miejscu, z których jeden jest mój".

Takiej miłości można pozazdrościć!

Co sądzicie o parze? Czy po tak długim czasie szukania drugiej połowy zakochani mogą być potwierdzeniem, że miłość znajdzie każdego, gdy tylko przyjdzie odpowiedni czas? 

Zobacz też:

Janowski mierzy się z rodzinnym dramatem. Musiał podjąć trudną decyzję

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Roztańczony Robert Janowski jako Raffaella Carrŕ zachwycił jurorów!
Robert Janowski wyjawił powód odejścia Cugowskiego. Plotki się potwierdziły!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Robert Janowski | Monika Janowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy