Reklama
Reklama
Tylko u nas

Robert Janowski wyjawił powód odejścia Cugowskiego. Plotki się potwierdziły!

Niedawno zakończyła się 16. edycja programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", a już rozpoczęły się przygotowania do kolejnej edycji kultowego show. W jesiennym wydaniu czeka nas jednak ogromna zmiana za stołem jurorskim! Jakiś czas temu okazało się, że w kolejnej edycji zabraknie Krzysztofa Cugowskiego (71 l.), a zastąpi go Robert Janowski (61 l.). W rozmowie z nami wyjawił, dlaczego muzyk zrezygnował z "Twojej Twarzy".

Robert Janowski zrobił ogromną furorę w 15. edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Prezenter nie tylko zachwycał w poszczególnych odcinkach, ale i udało mu się wygrać program! Widzowie na długo zapamiętają m.in. jego wykonanie "Desert Rose" Stinga (posłuchaj!).

Niedawno okazało się, że Robert powróci do show, ale w zupełnie innej roli. Tym razem będzie mógł zasiąść za stołem jurorskim i oceniać swoich kolegów po fachu. Janowski przekona się, jakie emocje towarzyszą jury.

Reklama

Janowski zastąpi Cugowskiego w jury

Prezenter w rozmowie z Pomponikiem nie ukrywał, że propozycja Polsatu niezwykle go ucieszyła. Janowski nie wahał się ani pół sekundy i od razu zgodził się na udział w programie.

Robert zna program od podszewki, więc doskonale wie, czego potrzebują występujący w nim artyści. Janowski przyznał, że ma zamiar oceniać uczestników z empatią i miłości, bo zdaje sobie sprawę z tego, jak wiele wysiłku trzeba włożyć w występ na scenie.

Wiadomo, dlaczego Krzysztof Cugowski nie pojawi się w "Twoja twarz brzmi znajomo"

Nie mogło zabraknąć również pytania o to, dlaczego tak naprawdę Krzysztof Cugowski nie pojawi się w kolejnej edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". W mediach pojawiła się bowiem informacja, że piosenkarz ze względu na wiele zobowiązań zawodowych musi opuścić stołek jurorski.

17. edycja "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" już jesienią w Polsacie! Myślicie, że to dobra zmiana?

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" oglądaj w PolsatGo!

Zobacz również:

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Nowy juror. To on zastąpi Cugowskiego

Holly Scarfone zaliczyła wpadkę przy wysiadaniu z samochodu! Jeden ruch i... wszystko na wierzchu!

Dominika Grosicka zaprezentowała się w bikini, a fani w szoku! Martwią się o jej zdrowie: "Wygląda jak anoreksja"

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomócpomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Robert Janowski | Krzysztof Cugowski
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy