Reklama
Reklama

Dominika Grosicka zaprezentowała się w bikini, a fani w szoku! Martwią się o jej zdrowie: "Wygląda jak anoreksja"

Dominika Grosicka (34 l.) to jedna z najpopularniejszych WAG-s w Polsce. Wybranka Grosickiego pozostaje aktywna w swoich mediach społecznościowych, w których udało jej się zgromadzić pokaźną społeczność. Celebrytkę obserwuje bowiem ponad 141 tys. internautów. Najnowsze zdjęcie ukochanej "Grosika" zszokował i... przeraziło internautów!

Dominika Grosicka od wielu lat związana jest z Kamilem Grosickim. Piękna blondynka niedawno zachwyciła na Wielkiej Gali Ekstraklasy, na której błyszczała w eleganckiej sukni. Kreacja z ogromnym dekoltem sięgała aż do ziemi, a celebrytka robiła ogromne wrażenie.

Dominika i Kamil poznali się kilkanaście lat temu. Para powiedziała sobie "tak" w 2011 roku, a rok później na świat przyszła ich córeczka Maja. Zakochani wychowują również wspólnie syna celebrytki z poprzedniego związku - Marcela.

Reklama

Żona Grockiego pozostaje aktywna w mediach społecznościowych, dzieląc się z internautami fotkami m.in. z mężem i dziećmi. Nie brakuje również zdjęć z treningów i z partnerkami innych piłkarzy reprezentacji.

Grosicka bez wątpienia dba również o swoją sylwetkę. Na opublikowanych zdjęciach można zobaczyć jej umięśnione ciało w skąpych stylizacjach. Najnowsza fotka Dominiki zszokowała jednak Internautów.

Internauci zszokowani widokiem Grosickiej

Ukochana "Grosika" wrzuciła fotkę w skąpym bikini i zaprezentowała swoje szczupłe ciało. Nasmarowana oliwką opalała się na słońcu i eksponowała umięśniony brzuch. Nie wszyscy byli jednak zachwyceni...

Część internautów zauważyła, że żona piłkarza jest już zbyt chuda. Niektórzy wprost zasugerowali, że niepokoją się o zdrowie Grosickiej. Pojawiły się komentarza, że powinna coś zjeść i że przesadziła z odchudzaniem.

Byli i tacy, którym się poodbało...

Nie zabrakło jednak głosów, że Dominika prezentuje się oszałamiająco. Część obserwatorów komplementowała Grosicką i pisała, że zazdrości jej takiej sylwetki.

Sławne koleżanki również doceniły figurę Grosickiej. Pod postem serduszka i emotikonki płomieni zostawiły m.in. Anna Lewandowska, Sara Boruc, czy Joanna Jędrzejczyk.

A wam jak się podoba?

Zobacz również:

Holly Scarfone zaliczyła wpadkę przy wysiadaniu z samochodu! Jeden ruch i... wszystko na wierzchu!

Urbańska bez stanika, ale za to w dziwnych szelkach odsłania biust. Stylowo?

Zofia Zborowska pokazała się w bikini i opowiada o kompleksach: "Normalizujmy nasze ciałka"

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Dominika Grosicka
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy