Reklama
Reklama

Rihanna z dumą prezentowała ciążowe krągłości podczas Oscarów. Uwagę przyciągnął jeden szczegół

Podczas tegorocznej gali rozdania Oscarów jak zwykle nie zabrakło znakomitych gości, nie tylko ze świata filmu, ale także szeroko pojętej branży rozrywkowej. Po wyjątkowym, szampańskim dywanie przechodzili się więc także komicy, muzycy, dziennikarze i celebryci. Na jednej z najważniejszych hollywoodzkich imprez nie mogło oczywiście zabraknąć Rihanny (35 l.). Jak zaprezentowała się piosenkarka?

Rihanna wraca do show-biznesu?

Po dość długiej nieobecności w mediach, jakiś czas temu Rihanna zaskoczyła swoich fanów informacją o tym, że wystąpi podczas finału ligi futbolowej NLF - legendarnego Super Bowl! Chwilę wcześniej Barbadoska wypuściła pierwszy od sześciu lat singiel "Lift me up" (posłuchaj!), promujący film "Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu". Wielbiciele talentu Barbadoski zinterpretowali to jako zapowiedź powrotu do koncertowania i nagrywania w studiu materiału na nowy album.

Reklama

Niestety okazało się, że na to przyjdzie im jeszcze poczekać. W trakcie występu na Halftime Show podczas Super Bowl 2023 piosenkarka zszokowała publikę i podzieliła się radosną nowiną. Zgromadzeni na State Farm Stadium w Glendale w Arizonie kibice ujrzeli bowiem ciążowy brzuszek popularnej wokalistki! Oznacza to niestety, że Rihanna znów zniknie na jakiś czas ze sceny, by zająć się swoją rodziną. Sam występ nie został przyjęty zbyt dobrze, bowiem 35-latka śpiewała z playbacku, czym ściągnęła na siebie falę krytyki.

Rihanna stawia na biznes?

Ostatnią, jak do tej pory, płytą Rihanny pozostaje świetnie przyjęty przez krytyków i wielbicieli album "Anti" z 2016 roku.

Potem artystka zajęła się działalnością pozamuzyczną i postawiła na biznes - zaczęła projektować ubrania i bieliznę dla swojej marki Savage X Fenty, zajęła się też promocją własnej linii kosmetyków Fenty Beauty.

W 2020 roku ogłosiła przerwę od obowiązków - decyzję tłumaczyła życiem prywatnym i tym, że musi zadbać o zdrowie psychiczne.

Rihanna podczas Oscarów zaprezentowała swój ciążowy brzuszek

Nie oznacza to jednak, że gwiazda unika wyjść i czerwonych dywanów. Ubiegłej nocy mogliśmy podziwiać ją na 95. ceremonii rozdania Oscarów. Barbadoska kolejny raz wybrała kreację, która wyraźnie akcentowała jej ciążowe krągłości. Podczas poprzedniej ciąży także często pojawiała się w strojach, które miały raczej wyeksponować, niż ukryć fakt, że piosenkarka spodziewa się dziecka.

Nie inaczej było tym razem. szczególną uwagę przykuwał przede wszystkim wyeksponowany, zaokrąglony brzuch wokalistki. Na szampańskim dywanie Rihanna, pomimo pewnej ekstrawagancji, zaprezentowała się jednak wyjątkowo klasycznie i elegancko. Zobaczcie, jak wyglądała suknia, w której artystka przyszła na rozdanie nagród filmowych!

Zobacz też:

Karolina Gilon na soczku z Rihanną: "Fajnie dotknąć tego świata"

Rihanna — kariera, związki, pobicie, Chris Brown, ASAP Rocky, dziecko, ciąża

Najpiękniejsze ciążowe stylizacje z 2022 roku. Rihanna, Adriana Lima, Maja Hyży i Lara Gessler

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Rihanna | Oscary
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama