Reklama
Reklama

Rihanna i ASAP Rocky na premierze "Czarnej Pantery". Zobacz drapieżne kreacje gwiazd!

W Stanach Zjednoczonych odbyła się właśnie uroczysta premiera najnowszego filmu Marvela "Black Panther: Wakanda Forever". Na czerwonym dywanie pojawiło się wiele gwiazd, które swoimi strojami nawiązały do estetyki filmu. Na pokazie zaprezentowała się też Rihanna (34 l.) ze swoim partnerem ASAP Rockym (34 l.).

Uroczysta premiera "Black Panther:Wakanda Forever"

Niebawem do kin wejdzie druga już część przygód marvelowskiego superherosa występującego pod pseudonimem Black Panther. W Polsce film "Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu" będzie można oglądać już od 11 listopada.

Tymczasem w Stanach Zjednoczonych uroczysta premiera odbyła się wczoraj. Na czerwonym dywanie pojawiło się wiele gwiazd biorących udział w tej wysokobudżetowej produkcji.

Wielkim nieobecnym sequelu ekranizacji komiksu o czarnoskórym bohaterze jest Chadwick Boseman, gwiazdor pierwszej części filmu, zmarły w 2020 roku z powodu choroby nowotworowej, z którą zmagał się wiele lat. Obecni na premierze aktorzy wspominali kolegę podczas premiery.

Reklama

"Był w moim życiu przez bardzo krótki czas. Ale to, co zrobił w tak młodym wieku, przy takim nakładzie pracy, będzie wieczne. Pokolenia za pokoleniem będą czuły jego obecność" - wspominał artystę Kevin Faige - producent filmowy i prezes Marvel Studios.

Rihanna i inne gwiazdy na premierze drugiej części "Czarnej Pantery"

Na pokazie filmu zjawili się nie tylko aktorzy i producenci komiksowego widowiska. Wśród gości, na czerwonym dywanie zaprezentowała się także Rihanna, która wraca do świata show-biznesu po przerwie związanej z narodzinami dziecka.

Premiera nowego hitu Marvela zmotywowała popularną artystkę również do powrotu do studia nagraniowego. Okazuje się bowiem, że niedługo usłyszymy pierwsze od kilku lat, zupełnie nową piosenkę Rihanny. Kompozycja to hołd dla zmarłego w 2020 Chadwicka Bosemana, który wcielił się w rolę Czarnej Pantery w pierwszej części serii Marvela.

Najnowszy singiel pięknej Barbadoski zatytułowany "Lift me up" ukaże się już w piątek 28 października. Nagranie będzie dostępne w serwisach streamingowych.

A jak prezentowały się inne gwiazdy na czerwonym dywanie? Na imprezie pojawili się miedzy innymi: Karrueche Tra, Marsai Martin, Danai Gurira, ASAP Rocky i Tyler Perr. Aktorzy i aktorki swoimi strojami nawiązali do niezwykle oryginalnej estetyki filmu. Czy udało im się oddać atmosferę egzotycznej Wakandy?

Zobaczcie naszą galerię!

Zobacz też:

Rihanna pokazała nogę i pośladki. Jej skąpa bielizna hitem 

Rihanna wraca na scenę. Wystąpi w przerwie ważnego wydarzenia sportowego

Rihanna i ASAP Rocky pojawili się na imprezie w Nowym Jorku. Odważny strój piosenkarki 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Rihanna | ASAP Rocky
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy