Reklama
Reklama

Richardson swoją decyzją zszokowała wszystkich. To może tylko pogłębić kryzys w jej nowym związku

Czas nieubłaganie płynie i już wkrótce 52. urodziny Moniki Richardson. W mediach zaczynają się pojawiać sensacyjne wieści na temat tego jak celebrytka chce spędzić ten wyjątkowy dzień. Plotki głoszą, że prezenterka zaprosiła byłych partnerów do wspólnego świętowania, ale zabrakło miejsca dla jej obecnego ukochanego. Kryzys w związku się pogłębia?

O miłosnych perypetiach Moniki Richardson można napisać niejeden artykuł, a może nawet książkę. Była gwiazda TVP ma za sobą wiele nieudanych związków oraz kilka głośnych rozwodów. Ostatnio szczęście znalazła u boku tajemniczego Artura, który nie lubi pokazywać się w mediach.

Wieści o urodzinach Richardson szokują

Ostatnio na portalach plotkarskich głośno było o kolejnych kryzysach w związku Richardson i Artura, powodem tego miały być kłopoty mężczyzny z prawem. 

Teraz pojawiają się kolejne sensacyjne doniesienia. Prezenterka bowiem wkrótce będzie obchodzić swoje 52. urodziny. Z tej okazji Monika Richardson ma zorganizować rodzinny, sześciodniowy wyjazd do Włoch. W luksusowym hotelu była prowadząca "Europa da się lubić" miała zarezerwować pokoje m.in. dla swojego byłego męża i jego żony oraz dla swojego ostatniego partnera: 

Reklama

„Monika zarezerwowała wygodne apartamenty dla Konrada Wojterkowskiego, jego syna i swoich dzieci, ale także dla byłego męża Jamiego Malcolma i jego żony oraz synka” - podaje portal Shownews powołując się na anonimowego informatora. 

Wszystko wskazuje na to, że Richardson organizując urodzinowy wyjazd nie pomyślała o swoim obecnym partnerze. 

Zobacz też:

Olszański przerwał milczenie ws. Richardson. Wytknął jej rażące błędy. W tle jej powrót do TVP

Richardson podjęła ważną decyzję. Sąsiedzi nie kłamali o zmianach w życiu dziennikarki

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Monika Richardson
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy