Reklama
Reklama

Rafalala spotkała się z Fabijańskim. Upublicznia wizerunki swoich klientów

Znana transeksualistka Rafalala, przez którą rozpadł się związek Sebastiana Fabijańskiego, publikuje w mediach społecznościowych wizerunki swoich klientów, z którymi się spotyka. Mężczyźni zazwyczaj są nadzy i zapewne nieświadomi niczego. Wideo z Sebastianem Fabijańskim także trafiło do internetu.

Sebastian Fabijański (zobacz!) przyznał, że spotkał się z Rafalalą w jej mieszkaniu, gdy jego partnerka Julia "Maffashion" Kuczyńska po urodzeniu syna nie była zainteresowana życiem intymnym. Do czego tam doszło - tego można się tylko domyślać.

"Przyjaciółka" aktora znana jest z tego, że publikuje w sieci wizerunki swoich klientów. W jej mediach społecznościowych pojawił się również wizerunek Sebastiana Fabijańskiego.

Reklama

Kim jest Rafalala?

Ma niecałe czterdzieści lat i od lat funkcjonuje w internecie jako "kobieta z penisem". Ma kilka tożsamości: Nina Kukawska, Rita Chmiel, tajemnicza Iwona. Pierwszy raz mogliśmy o niej usłyszeć wiele lat temu, w 2007 roku, za sprawą autorskiego filmu dokumentalnego "I Bóg stworzył transwestytę". Później jej monodram zdecydowała się wystawić w Teatrze Polonia Krystyna Janda. Po drodze miał być jeszcze własny program "Rafalala Show".

Trzy lata temu zrobiło się głośno o incydencie z udziałem "kobiety z penisem", gdy oblała ona kawą nastolatkę, która wyśmiewała się z niej i ją obrażała. Wideo obiegło internet, a sprawą zainteresowała się policja.

Transseksualistka doprowadzona została na komisariat w kajdankach - przedstawiono jej zarzuty dotyczące gróźb karalnych, znieważenia oraz naruszenia nietykalności cielesnej małoletniej. Przez wiele tygodni miała dozór policyjny i musiała stawiać się na komisariacie.

Torebki za 10 tys. i "barwne życie"

Rafalala ma setki obserwatorów w sieci, jest kontrowersyjna, lubi wkładać kij w mrowisko. Kilka lat temu opublikowała filmik, na którym spędzała "miło czas" z... partnerem znanej wokalistki, co w konsekwencji doprowadziło do rozstania zainteresowanych.

Ma wiele kont w mediach społecznościowych. Gdy administratorzy - ze względu na publikowane tam niecenzuralne treści - zdecydują się usunąć jedno z nich, natychmiast zakłada kolejne, na którym relacjonuje swoje "barwne" życie.

Dzień spędza zazwyczaj, szwendając się po supermarketach i przymierzając ciuchy. Lubi chwalić się drogimi zakupami. Ostatnio pokazywała torebkę znanej marki za 10 tys. złotych.

Rafalala publikuje wizerunek swoich klientów

Internauci mogli zobaczyć także wykaz z jej konta - Rafalala przekonywała wówczas, że miesięcznie zarabia ok. 100 tys. złotych. Na czym? To pozostaje tajemnicą poliszynela.

Transseksualistka podróżuje z psem Belkiem i kotami po Polsce, towarzyszy jej często przyjaciel Olek. Zatrzymują się w  wynajmowanych mieszkaniach i tam internetowa celebrytka spotyka się z mężczyznami poznanymi w sieci.

Mieszka w Warszawie, jednak jest stałym gościem w Krakowie, Wrocławiu i Trójmieście. Tu nawiązuje najwięcej znajomości. Ma tam stałe miejscówki, ulubione kafejki i restauracje, skąd nagrywa filmiki prezentowane w sieci, na których widać anonimowych ludzi.

Najbardziej zaskakuje fakt, że prezentuje nie tylko relacje z codziennego życia, ale i... wizerunki facetów, z którymi spotyka się wieczorami. Klientów nagrywa ukradkiem, gdy są nadzy, najczęściej w łóżku. Możemy posłuchać ich rozmów, prywatnych zwierzeń.

Według polskiego prawa nikt nie może rozpowszechniać wizerunku osoby trzeciej bez jej zgody. Dlaczego Rafalala to robi? Najprawdopodobniej dla zasięgów i popularności w sieci.

Niedawno gruchnęła wieść, że będzie walczyć podczas gali MMA VIP. Chciała, by jej przeciwniczką była Monika Kuszyńska z Varius Manx (). To już nieaktualne. Jak stwierdziła, zaproponowano jej zaledwie 50 tys. Biorąc pod uwagę, że walka wymagałaby od niej kilkumiesięcznych przygotowań, kwota ta okazała się mało atrakcyjna.

Zobacz też:

Znana psycholog komentuje aferę z Fabijańskim...

Maffashion też zdradziła Fabijańskiego? Kulisy rozstania wychodzą na jaw

Kim jest Rafalala? Wszystkie afery transseksualistki

Tak Maffashion zareagowała na wywiad Fabijańskiego


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Rafalala | Sebastian Fabijański
Reklama
Reklama
Reklama