Reklama
Reklama

Rafalala jednak pamięta schadzkę? Skandalistka mówi, co robiła nocą z Fabijańskim! Tak kazała mu do siebie mówić

Rafalala od kilkunastu dni jest główną bohaterką skandalu z udziałem Sebastiana Fabijańskiego. Celebrytka nie odpuszcza i właśnie zdradziła kulisy nieszczęsnego spotkania, przez które rozpętała się cała afera. Co aktor robił w domu słynnej skandalistki?

Rafalala rozpamiętuje spotkanie z Fabijańskim: "Sebastian jest bardzo emocjonalny"

Rafalala w ostatnim czasie nie może opędzić się od mediów. Wszystko przez wywiad, którego  Sebastian Fabijański udzielił dla Pudelka. Aktor tłumaczył się wówczas ze swojego "dziwnego zachowania": przyznał się do zdrady, zażywania substancji psychoaktywnych oraz spotkania z Rafalalą. Od tamtej pory trwa internetowa batalia na oświadczenia, która tylko podsyca sensację wokół sprawy.

Słynna skandalistka po raz kolejny zdecydowała się zabrać głos w sprawie, tym razem w rozmowie z portalem O2. Choć powód spotkania Sebastiana z Rafalalą nadal pozostaje w sferze domysłów, a celebrytka na pytania na ten temat odpowiada wymijająco, w wywiadzie stwierdziła, że z aktorem dobrze się dogadują, a nawet - w pewien sposób są do siebie podobni.

Reklama

Do sieci trafiło zagadkowe nagranie, na którym Rafalala zwraca się do aktora imieniem "Dominik". Skandalistka jednak nie była w stanie wyjaśnić, dlaczego nie używała prawdziwego imienia artysty podczas ich marcowego spotkania.

Jak wiadomo, Rafalala nie darzy przesadną sympatią Julii Kuczyńskiej. Według skandalistki szafiarka miała jej grozić, a także obrażać celebrytkę. O atmosferze między obiema paniami pisaliśmy wcześniej (tutaj). Podczas rozmowy z portalem, Rafalala oszczędnie podsumowała Maffashion.

Zobacz też:

Rafalala odpowiedziała Dodzie. Poszło o Maffashion i Fabijańskiego

Laluna Unique ujawnia, dlaczego TVN zawiesiło "Królowe życia". O tym nie mówi się głośno

Andrzej Łapicki zmarł dziesięć lat temu. Żona Kamila Łapicka "dała mu kopa do życia". Co dziś robi?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Rafalala | Maffashion | Sebastian Fabijański
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama