Reklama

Reklama

Reklama

Rafalala "ujawnia prawdę" Maffashion. Ona też zdradzała!? "Gra męczennicę i niczego nie komentuje"

Rafalala postanowiła w końcu zabrać głos w sprawie głośnego rozstania Sebastiana Fabijańskiego i Maffashion. Słynna skandalistka ma nieco inny punkt widzenia na aferę, którą sama rozpętała. Według celebrytki aktor „wziął całą winę na siebie” a tak naprawdę winna rozpadu ich związku jest… Julia Kuczyńska. Rafalala oskarżyła również byłą szafiarkę o szantaż i telefoniczne nagabywanie. Nadążacie jeszcze?

Rafalala ujawnia prawdę Maffashion. Ona też zdradzała!? "Gra męczennicę i niczego nie komentuje"

Sebastian Fabijański kilka dni temu udzielił szokującego wywiadu dla Pudelka, który w teorii miał zamknąć usta wszystkim tym, którzy spekulują na temat jego burzliwego życia uczuciowego. Jak to zwykle w show-biznesie bywa - stało się dokładnie odwrotnie, a pytania i domysły na temat nie tylko zdrady aktora, nieustannie zalewają sieć. Głos w sprawie postanowiła zabrać trzecia postać zamieszana w tę aferę, czyli Rafalala.

Słynna skandalistka w rozmowie z Plejadą przedstawiła swój punkt widzenia na całą aferę i twierdzi, że wina za rozpad tego związku leży po stronie Maffashion, jednak nikt nie pisze o tym w mediach wprost.

Reklama

W udzielonym wywiadzie Rafalala uparcie twierdzi, że para nie rozstała z jej winy, a przez wybryki Julii Kuczyńskiej. Według jej informacji, Sebastian zdecydował się wziąć całą odpowiedzialność medialną na siebie, choć Julka też "nie była święta". Zdaniem skandalistki aktor zdecydował się zabrać głos jako pierwszy, bo Julka zarabia na swoim wizerunku, a przyznanie się do domniemanej zdrady, mogłoby jej poważnie zaszkodzić.

Rafalala nie ukrywa, że z Maffashion nie ma zbyt dobrych stosunków. Szafiarka miała w nieprzyjemny sposób komentować wygląd skandalistki. Mało tego! Maffashion miała do niej wydzwaniać i szantażować celebrytkę, gdy sprawa "schadzki" Sebastiana wyszła na jaw. Według Rafalali to nie ona jest głównym problemem w całej aferze, a nierozwiązane sprawy między aktorem a influencerką.

Zobacz też:

Rafalala była szantażowana emocjonalnie przez Fabijańskiego? Poszła z tym do prawnika!

Mata ogłasza, że będzie kandydował na urząd Prezydenta RP. Jego kampania potrwa 18 lat!

Urbańska i Józefowicz prowadzą dorodne gospodarstwo z 200 kurami! "Nie chcieliśmy kupować mięsa w sklepach "

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Rafalala | Sebastian Fabijański | Maffashion

Reklama

Reklama

Reklama