Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Rafał Olbrychski ma romans

Żonaty od dziesięciu lat aktor, który kilka dni temu skarżył się w brukowcu na swojego ojca Daniela, od niedawna jawnie spotyka się z nową kobietą.

Fotoreporter "Faktu" był świadkiem romantycznego spotkania 38-letniego Rafała Olbrychskiego z pewną kobietą, która z pewnością nie była jego żoną Ewą.

Reklama

Aktor wybrał się ze swoją nową dziewczyną na imprezę "Slalom gwiazd" w Szklarskiej Porębie. Znane osoby w dzień szusowały na nartach, a wieczorami oddawały się imprezowemu szaleństwu. Tak robił także Rafał z partnerką.

"W loży klubu, w której zasiadali, Rafał pojawił się z gitarą. W jego rękach ten instrument staje się potężną romantyczną bronią. Gdy zaczął grać, kruczowłosa piękność nie mogła oderwać od niego wzroku" - relacjonuje "Fakt".

Zachowanie pary nie pozostawiało wątpliwości co do charakteru ich znajomości. Olbrychski przyznaje: "To moja nowa partnerka, Monika".

Zapytany, co z jego małżeństwem, mówi wprost: "Wtajemniczeni wiedzą o moich relacjach z żoną...".

Jak widać, niedaleko pada jabłko od jabłoni. Przypomnijmy słowa Rafała sprzed zaledwie kilku dni:

"Byłem wychowywany przez babcię i mamę, a z ojcem nie widywałem się za często, praktycznie wychowywałem się bez niego. Ciągle był zajęty pracą i różnymi kobietami".

Dowiedz się więcej na temat: Rafał Olbrychski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje