Reklama
Reklama

Rafał Mroczek stracił dla niej głowę? Aktor zwiedza u boku tajemniczej blondynki

Rafał Mroczek (40 l.) coraz częściej jest widywany w towarzystwie uroczej kobiety. Ostatnio para wspólnie wzięła udział w akcji charytatywnej. Wcześniej w tym samym czasie zawitali do Barcelony oraz szaleli na deskach surfingowych nad Morzem Bałtyckim. Kim jest nieoficjalna wybranka aktora?

Rafał Mroczek: nowa miłość

Rafał Mroczek zawsze unikał publicznego dzielenia się swoim życiem uczuciowym. W odróżnieniu od swojego brata, nie miał szczęścia w miłości. Podczas gdy Marcin Mroczek ułożył sobie życie u boku Marleny Muranowicz oraz doczekał się dwóch synów, jego bliźniak nigdy zaznał stabilizacji. W 2016 roku na świat przyszła córka Rafała Mroczka, Zofia. Niestety związek z matką dziecka w 2019 roku się rozpadł. 

Na początku tego roku fotoreporterom udało się przyłapać Rafała Mroczka w towarzystwie uroczej blondynki. Ze względu na wyraźne podobieństwo tajemniczej partnerki Mroczka do jego byłej koleżanki z planu "M jak miłość", Joanny Kuberskiej wiele osób podejrzewało, że aktorzy zadurzyli się w sobie podczas realizacji serialu.

Reklama

W końcu gwiazda zabrała głos i kategorycznie zaprzeczyła, aby łączyło ją z Rafałem coś więcej niż wyłącznie praca. To jednak wcale nie oznacza, że aktorowi "M jak Miłość" dokucza samotność. Wszystko wskazuje na to, że serce Rafała Mroczka szybciej zabiło do innej pięknej blondynki.

Rafał Mroczek regularnie angażuje się w działalność charytatywną. Jakiś czas temu za swoje wysiłki został nawet nagrodzony przez samego Andrzeja Dudę. W minioną niedzielę aktor znów uczestniczył w bardzo ważnej akcji dobroczynnej.

Tym razem w ramach projektu "Zostań Mikołajem" wraz z innymi wolontariuszami zajął się pakowaniem prezentów, które jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia trafią do dzieci z domów zastępczych na Podlasiu. W gronie pakujących świąteczne podarki była m.in. aktorka Agnieszka Kawiorska. Wśród "Mikołajów" znalazła się także Magdalena Czech. Kobieta stała wyjątkowo blisko Rafała Mroczka i możemy się domyślać, że para zna się już całkiem dobrze.

Rafał Mroczek stracił dla niej głowę?

9 listopada Rafał Mroczek opublikował w mediach społecznościowych zdjęcie z zagranicznego wyjazdu. Aktor pozował na tle panoramy Barcelony. Co ciekawe, już następnego dnia zdjęcia ze stolicy Katalonii ukazały się również na profilu Magdaleny Czech. Domniemana partnerka aktora podzieliła się kadrami z wizyty w miejscowej restauracji. Dwie filiżanki kawy widoczne na zdjęciu nie pozostawiają wątpliwości, że w zwiedzaniu miasta ktoś jej towarzyszył. 

Później kobieta podzieliła się fotografiami wykonanymi podczas spaceru po mieście oraz wypadu na plażę. Wspomnienia z wycieczki ocaliła od zapomnienia, zapisując je w wyróżnionej relacji. Możemy w niej zobaczyć m.in. nagrania wykonane w punkcie widokowym. Nie brak sugestii, że Rafał Mroczek i jego przyjaciółka wspólnie zwiedzali Barcelonę. 

Rafał Mroczek znów pokochał Miss?

Wspólnych tropów łączących aktora "M jak Miłość" z Magdaleną Czech jest znacznie więcej. Gdy na początku października Rafał Mroczek podzielił się w sieci zdjęciami z wypadu na Polesie, nikt nie dostrzegł w nich niczego zastanawiającego. Aktor opublikował fotografie wykonane w Poleskim Parku Narodowym i powiedział, że okolica zrobiła na nim wielkie wrażenie. Nie można było mówić o przypadku, kiedy parę dni później zamieścił w sieci zdjęcia z rowerowej wycieczki. I tym razem w pobliżu aktora znajdowała się tajemnicza blondynka.

Przeglądając wyróżnione relacje na instagramowym profili Magdaleny Czech, możemy natknąć się na filmiki z wyjazdu nad Morze Bałtyckie. Parę miesięcy temu kobieta uczyła się surfingu, a w przełamywaniu fal towarzyszył jej nie kto inny jak Rafał Mroczek. Z konta Magdaleny Czech w mediach społecznościowych dowiadujemy się, że show-biznes nie jest jej obcy.

W 2018 roku była finalistką konkursu Miss Polonia. Kobieta jak na bywalczynię konkursów piękności przystało, bardzo aktywnie angażuje się w działalność charytatywną. Ważne miejsce w jej życiu zajmuje także religia. Blond piękność prowadzi własny podcast oraz udziela na YouTube wywiadów, poruszających kwestie związane z duchowością. 

Co ciekawe to nie pierwszy związek tego typu w życiu aktora. Wygląda na to, że Rafał Mroczek ma słabość do Miss. Jego była partnerka Joanna Skrzyszewska w 2007 roku zdobyła tytuł Miss Polski Nastolatek.

Zobacz też:

Meghan Markle wszystkich okłamała. Jak było naprawdę z jej garderobą?

Julia Kamińska była dziewczyną Rosjanina. Zazdrość zniszczyła ich związek

Pazerni Lewandowski, Glik i Krychowiak skąpili kolegom grosza. Wyszła prawda o premii od Morawieckiego

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Rafał Mroczek
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy