Reklama
Reklama

Rafał Brzozowski nie jest już samotny. "Serduszko trochę zabiło"

Rafał Brzozowski (41 l.) znów jest zakochany. Prezenter TVP, który przed rokiem rozstał się z wieloletnią partnerką, Anną Tarnowską (36 l.) nie jest już singlem. Co wiadomo o nowej wybrance celebryty?

Rafał Brzozowski: życie osobiste

Rafał Brzozowski od 2017 roku pracuje w Telewizji Polskiej. W ostatnich dwóch latach jego kariera nabrała zawrotnego tempa. Prowadzący programy rozrywkowe takie jak "Koło fortuny", "Jaka to melodia" czy "The Voice Senior" w 2021 roku reprezentował nasz kraj w 65. Konkursie Piosenki Eurowizji. Choć jego występu nie można było zaliczyć do udanych, piosenkarz z uśmiechem na ustach wrócił do Polski, aby kontynuować karierę.

Rafał Brzozowski to człowiek stały w uczuciach. Przez 8 lat tworzył szczęśliwy związek z modelką, Anną Tarnowską. Niestety w zeszłym roku piosenkarz przekazał smutną wiadomość. Relacja pary nie przetrwała próby czasu i podjęli decyzję o rozstaniu. Wkrótce kobieta związała się z biznesmenem, Christianem Lavallem i urodziła dziecko.

Reklama

Rafał Brzozowski przez dłuższy czas był singlem. Gdy niedawno na jego instagramowym profilu ukazało się zdjęcie, na którym zapozował z noworodkiem wiele osób zastanawiało się, czy i on ułożył sobie życie na nowo. Wokalista wyjaśnił jednak w opisie, że został jedynie wujkiem. Jego brat, Paweł doczekał się córki, Delicji.

Szczęście uśmiechnęło się teraz także do Rafała Brzozowskiego. Piosenkarz w wywiadzie udzielonym dla serwisu "Jastrząb Post" zdradził, co dzieje się obecnie w jego życiu uczuciowym. Gwiazdor ma dla fanów dobre wieści!

Rafał Brzozowski nie jest już samotny

W rozmowie z dziennikarką "Jastrząb Post" Rafał Brzozowski przyznał, że w jego życiu pojawił się ktoś nowy.

Na razie niewiele wiadomo o nowej ukochanej prezentera TVP. Pewne jest jedynie, że nie jest związana ze światem show-biznesu. Poprzednie związki były dla piosenkarza niełatwe i teraz nie chciałby się zbyt bardzo śpieszyć. O swoich uczuciach opowiada dość zdawkowo. 

"Podchodzę do nowych relacji z dużą dozą bezpieczeństwa, na spokojnie. I muszę powiedzieć, że co ma być to będzie. Trzeba to teraz wszystko na spokojnie wyważyć, ale też powoli się otworzyć emocjonalnie" - wyjaśnił Rafał Brzozowski.

Trzymamy mocno kciuki, aby tym razem wszystko się udało. 

Zobacz też:

Karolina Pajączkowska nie zaprzyjaźni się z Jakimowiczem. To wstyd dla TVP?

Syn Beaty Tadli trafił do szpitala w Ukrainie. Całkowicie się "rozsypał"

Ilona Felicjańska znowu pije. Mąż wciąga ją w nałóg?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Rafał Brzozowski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy