Reklama

Reklama

Reklama

Radość na dworze. Królowa Elżbieta II w końcu poznała prawnuczkę!

W Wielkiej Brytanii trwają obchody Platynowego Jubileuszu Królowej Elżbiety II. Monarchini 70 lat temu zasiadła na tronie i jest jedną z bardziej lubianych osób na dworze. Na uroczystościach tłumnie zebrali się royalsi, a do ojczyzny powrócił książę Harry (37 l.) wraz z rodziną. To pierwsza wizyta Meghan Markle (40 l.) w rodzinnych stronach męża od czasu słynnego już "Megxitu". Para na wycieczkę zabrała dzieci, a królowa mogła poznać swoją prawnuczkę Lilibet!

W Wielkiej Brytanii trwa wielka feta na cześć królowej Elżbiety II. Monarchini 70 lat panuje na wyspach, a w czerwcu z tej okazji zostały zorganizowane obchody jej Platynowego Jubileuszu. Na wydarzeniu tłumnie zjawiły się najważniejsze osoby na dworze i royalsi. Show skradł syn księcia Williama i księżnej Kate, książę Ludwik. Prawnuk królowej stroił miny do kamer, a także ochoczo machał do tłumu, za co skarciła go charakterna starsza siostra.

Reklama

Platynowy Jubileusz królowej Elżbiety II

Głośno było również o kreacjach dam. Media uważnie przyglądały się, kto jak wyglądał, a fotoreporterzy zwrócili uwagę na Kate i Meghan. Obie panie postawiły na jasne suknie i eleganckie dodatki. Nie tylko wygląd aktorki był komentowany, ale również samo jej przybycie do ojczyzny męża.

Nie da się ukryć, że Sussexowie w Wielkiej Brytanii nie zostali ciepło przyjęci. Najwidoczniej mieszkańcy nadal mają im za złe oczernienie rodziny królewskiej w programie u Oprah.

Jak się okazuje, ich kontrowersyjny powrót ucieszył samą królową. Monarchini w końcu miała okazję poznać prawnuczkę!

Radość na dworze. Królowa Elżbieta II w końcu poznała prawnuczkę!

Zagraniczny portal "Page Six" dowiedział się, że książę i Meghan w końcu przedstawili małą Lilibet królowej Elżbiecie II. Dziewczynka dostała imię po pseudonimie z dzieciństwa sławnej prababci, ale przyszła na świat w 2021 roku, już po "Megxicie" rodziców i monarchini nie miała okazji jej poznać.

Prasa podaje, że Sussexowie zabrali swoją córeczkę na krótkie spotkanie z 96-letnią królową. Rodzina miała spędzić czas w zamku Windsor w piątek wieczorem, tuż przed pierwszymi urodzinami Lili, które przypadają na 4 czerwca.

Ten sam serwis podaje, że royalsi planują również upamiętnić narodziny dziewczynki i w sobotę zostanie zorganizowana mała uroczystość. Prawdopodobnie na spotkaniu zjawi się królowa.

Zobaczcie również:

Nie żyje była żona księcia Kataru, Kasia Gallanio. Od lat walczyła z nim o opiekę nad dziećmi

Krzysztof Jackowski wieszczy wielki kryzys. Będzie przypominać "oranie pola"

Ed Sheeran zaśpiewa Elżbiecie II swoją najsłynniejszą balladę miłosną

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc

pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama