Reklama
Reklama

Pustki na otwarciu nowej knajpy Gessler

Nowe przedsięwzięcie Magdy Gessler (59 l.) - bistro Masz Gulasz - w sobotę 14 lipca zainaugurowało swoją działalność. Impreza okazała się jednak towarzyską porażką...

Do tej pory celebryci chętnie odpowiadali na zaproszenia Magdy Gessler, tłumnie pojawiając się na organizowanych przez nią rautach. Tym razem gwiazdy nie dopisały. Na darmowej uczcie ze swoją młodszą o 21 lat ukochaną Moniką Ordowską zjawił się tylko niezawodny Piotr Zelt (44 l.), który okazji do nieodpłatnego napitku podobno nigdy nie przepuści.

Późnym wieczorem na otwarcie knajpy wpadła też aktorka Julia Pietrucha (23 l.) ze swoim narzeczonym Ianem Dowem. Para przyjechała jednak tylko przypadkiem, bo akurat wybrała się na wycieczkę rowerową. To wciąż trochę mało jak na najbardziej znaną restauratorkę w Polsce...

Reklama

Na imprezie nie pojawili się nawet najbliżsi znajomi Gessler z show-biznesu, na przykład Michał Żebrowski, który kiedyś sam planował otworzyć z nią knajpę. Czysty przypadek czy znak, że Magda popadła u celebrytów w niełaskę? Wielu zapewne nie podoba się, że z restauratorki i przyjaciółki gwiazd Gessler sama stała się królową telewizji i teraz stanowi dla nich ostrą konkurencję.

Sama zainteresowana wcale nie zamierza jednak zwalniać tempa. Jej celebrycka kariera wciąż się rozkręca: już wkrótce Gessler będzie błyszczeć w drugim programie kulinarnym na antenie stacji TVN - "Masterchief".

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Magda Gessler | Piotr Zelt | Julia Pietrucha | Ian Dow
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy