Reklama
Reklama
Tylko u nas

"Przyjaciółki": Oto, co się wydarzy w nowym sezonie. Socha i Liszowska ujawniają

Zbliża się premiera 19. sezonu serialu telewizji Polsat "Przyjaciółki". Co się wydarzy? Joanna Liszowska i Małgorzata Socha aktorki wcielające się w główne role uchyliły rąbka tajemnicy w rozmowie z Pomponik.pl


"Przyjaciółki". Liszowska i Socha ujawniają co w nowym sezonie

"Przyjaciółki" Polsatu jak zwykle zaskoczą widzów. Rafał Królikowski i Piotr Jankowski zamieszają w życiu Ingi. W salonie fryzjerskim Adam Zdrójkowski i Karol Dziuba okażą się bezcennym wsparciem dla Patrycji. W tym sezonie serialu Inga będzie szukała miłości. Dla tej bohaterki to chyba nic nowego. Jednak tym razem szuka prawdziwego, szczerego i dojrzałego uczucia. Jak wyjawia Małgorzata Socha, jej bohaterka zdążyła już przez te 10 lat, od kiedy serial gości na ekranach, dorosnąć i potrzebuje stabilizacji.

Reklama

Tym razem w znalezieniu mężczyzny pomoże Indze... swatka. Kobieta uda się do profesjonalnej swatki, która przeprowadzi z nią wywiad, stworzy portret psychologiczny i na tej podstawie wybierze kandydatów, z którymi Inga pójdzie na randki.

Kogo szuka Inga? 

Patrycja z kolei postawi na rozwój zawodowy. Zaczną się też jej problemy z synem Mikołajem. Jak zdradziła Joanna Liszowska wcielająca się w rolę Patrycji:

Liszowska przyznaje, że kiedy 10 lat temu ruszała produkcja serialu, pojawiały się porównania "Przyjaciółek" do "Seksu w wielkim mieście".

Aktorka zwraca uwagę, że w hicie Polsatu poruszane są nie tylko tematy damsko-męskie jak w amerykańskiej produkcji. Poza tym bohaterki są bliższe rzeczywistości. Nie są tak bardzo glamur, jak nowojorska paczka. 
Joanna Liszowska nie chce zdradzać szczegółów, by nie zdradzić zbyt wiele. Jednocześnie zaprasza do oglądania kolejnych odcinków 19. już sezonu "Przyjaciółek".

"Przyjaciółki". Kiedy emisja nowego sezonu?

Serial "Przyjaciółki" rusza z nowym sezonem na antenie Polsatu już w czwartek 3 marca  o godz. 21:05.

Obok Małgorzaty Sochy, Joanny Liszowskiej, Anity Sokołowskiej i Magdaleny Stużyńskiej-Brauer w nowych odcinkach zagrają m.in.: Bartek Kasprzykowski, Krzysztof Wieszczek, Adam Adamonis, Mateusz Damięcki, Paweł Deląg, Elżbieta Jarosik, Dorota Kolak i Marcin Korcz.
Do obsady w 19. sezonie dołączą m.in. Adam Zdrójkowski, Karol Dziuba, Olga Sarzyńska i Marta Chyczewska.

Zobacz też:

Małgorzata Socha pokazała zdjęcia ze ślubu! Tak wygląda brat aktorki!

Marianna Schreiber wchodzi do polityki? Żona ministra PiS zasili szeregi opozycji?

Anna Lewandowska pokazała się cała w tatuażach. Fani nie kryją zdziwienia

Ile nowych przypadków? Raport Ministerstwa Zdrowia

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Liszowska | Małgorzata Socha | Przyjaciółki
Reklama
Reklama
Reklama