Reklama
Reklama

Przetakiewicz musiała przełknąć bardzo gorzką pigułkę. Gwiazda straciła kilka milionów złotych!

W dobie szalejącej inflacji i wojny za naszą wschodnią granicą rynek nieruchomości stał się niezwykle niewdzięczny. Ceny rosną jak szalone, dlatego powoli coraz mniej osób stać na własne mieszkanie, a tym bardziej na apartament. Boleśnie przekonała się o tym Joanna Przetakiewicz, która przez kilka lat bezskutecznie próbowała sprzedać lokum. Aż do teraz...

Joanna Przetakiewicz jest znana wszem i wobec jako projektantka mody, właścicielka własnej modowej marki, przyjaciółka gwiazd i nade wszystko świetna bizneswoman. Jeżeli ktoś wątpi w jej szerokie koneksje, to powinien sprawdzić, ilu celebrytów pojawiło się na jej 55. urodzinach. W towarzystwie znanej z uwielbienia do luksusu Przetakiewicz bawili się m.in. Małgorzata Socha, Rinke Rooyens i Anja Rubik.

Reklama

Joanna Przetakiewicz straciła kilka miliomów! Co się stało?

Okazuje się jednak, że nawet osoba tak świetnie zorientowana w biznesie popełnia czasem kosztowne pomyłki. Ta najnowsza dotyczy warszawskiego apartamentu Joanny Przetakiewicz zaprojektowanego przez architekta Wiesława Olko. Mieszczące się na Żoliborzu mieszkanie o powierzchni 368 metrów kwadratowych sprawiało celebrytce niezły ból głowy od kilku lat.

Jak podaje "Super Express" Przetakiewicz próbowała sprzedać apartament już od 2018 roku. Lokum liczy sześc pokoi i pięć sypialni, ma też dwa wyjścia. Miejsce wręcz ocieka luksusem, w dodatku jest w pełni wyposażone w drogie i eleganckie meble. W cenę wchodził również dostęp do trzech miejsc garażowych. Projektantka mody zażyczyła sobie za całość 10 mln złotych.

Szybko przekonała się jednak, że pierwotna cena jest zbyt wygórowana, ponieważ chętnych zdecydowanych na zakup apartamentu najwyraźniej nie było. Dlatego na początku 2021 roku zeszła z niej o milion. To wciąż było jednak zbyt wiele.

Przetakiewicz sprzedała apartament w Warszawie za 7 mln złotych

Według informacji dziennika gwiazda w końcu dobiła interesu, ale musiała obniżyć początkowe oczekiwania aż o 3 mln złotych. Co oznacza, że ostatecznie straciła olbrzymie pieniądze. Można przecież założyć, że wykończenie i umeblowanie tak olbrzymiego apartamentu musiało swoje kosztować.

O ile początkowa cena nie była wyjątkowo przeszacowana, to mowa nawet stracie rzędu kilku milionów złotych. Zwłaszcza, że być może doszło jeszcze potem do dalszych negocjacji. Joanna Przetakiewicz kilka lat temu pokazała utrzymany w biało-czarnej stylistyce apartament w programie "Jak mieszkają gwiazdy", najprawdopodobniej w celu przyciągnięcia zainteresowania. Najwyraźniej to się jednak nie udało. Mimo to agencja nieruchomości odpowiedzialna za sprzedaż pochwaliła się sukcesem w swoich mediach społecznościowych.

 Zobacz też:

Joanna Przetakiewicz próbowała też sprzedać willę za 13 mln złotych. Jak ona wygląda?

24-letnia miss zamordowana z zimną krwią. Tą sprawą żyła cała Polska.

Ma 63 lata, a wciąż zachwyca figurą. Jaki jest jej tajny sposób?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Przetakiewicz
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy