Reklama
Reklama

Plejada celebrytów na urodzinach Przetakiewicz: drapieżna Socha, mroczny Woliński i Rooyens z fajką w ustach

Joanna Przetakiewicz świętowała swoje 55. urodziny. Celebrytka znana jest z zamiłowania do luksusu, więc również jej święto musiało zostać wyprawione "na bogato". Na imprezie zjawili się żądni sławy znajomi Joasi, którzy ochoczo pozowali do ujęć i celebrowali ten dzień. Oczywiście relacja z wydarzenia została opublikowana w sieci, tak aby każdy mógł zobaczyć ekskluzywną zabawę!

Joanna Przetakiewicz to businesswoman z krwi i kości. Kobieta widziała, jak swoje pomysły przekuć w złoto i stworzyła dochodową markę ubrań. Na tym nie poprzestała i została pełnoetatową celebrytką. Blichtr i sława to pojęcia bliskie sercu Joasi, która nie ukrywa, że żyje w dostatku, a także uwielbia otaczać się przedmiotami luksusowymi.

Właścicielka La Manii w wielkim stylu postanowiła wyprawić huczną zabawę urodzinową. Na przyjęcie zaprosiła inne sławy, które zadały szyku w ważnym dla niej dniu.

Reklama

Zobaczcie, kto przyszedł i jak się zaprezentował.

Parada próżności na urodzinach Przetakiewicz. Ekskluzywna impreza w wielkim stylu

55-latka nie byłaby sobą, gdyby urodzinami wyprawionymi na bogato nie pochwaliła się w sieci, wszakże kobieta z zamiłowaniem prowadzi konta w mediach społecznościowych, gdzie raczy odbiorców wystawnym życiem.

Przetakiewicz relację rozpoczęła od pokazania, jak wyglądały przygotowania do imprezy. Tematem przewodnim był film "La dolce vita", a solenizantka odtworzyła słynną już stylizację Anity Ekberg, odtwórczyni roli Sylvii.

Joanna postawiła na czarną suknię, która wyeksponowała jej dekolt i ramiona, a także zdecydowała się na przepaskę do włosów.

Również Rinke Rooyens wpasował się w klimat włoskiego hitu. Na głowę przywdział perukę, do ust wsadził fajkę i udawał amanta Marcella.

Goście poczęstowani byli różnorodnymi trunkami, a także rurkami z kremem. Wystrój lokalu był nieco mroczny, ale idealnie oddawał nastrój tematyki przyjęcia.

Na imprezie u gwiazdy nie mogło zabraknąć innych sław. Swoją obecnością uraczyła Małgorzata Socha w drapieżnej stylizacji, Anja Rubik w wydekoltowanej sukni i Agnieszka Woźniak-Starak, która zjawiła się w białej kreacji.

Także męski skład dopisał. Na parkiecie szalał mroczny Dawid Woliński, tajemniczy Łukasz Jemioł, czy błyszczący Michał Szpak.

Jak się okazało, największą atrakcją dla zaproszonych był fotograf. Tłum sław ochoczo pozował do zdjęć, a zgromadzeni celebryci byli zachwyceni, że mogą robić to, co najlepiej im wychodzi, czyli paradować przed kamerą.

Czego życzycie Joannie z okazji urodzin?

Przeczytajcie również:

Przetakiewicz ujawnia wstrząsające kulisy "dziwnej śmierci" Kulczyka! "Myślą, że to zostało sfingowane"

Joanna Przetakiewicz kusi luksusowymi dodatkami. Zaszalała z cenami?

Joanna Przetakiewicz w szczerym wyznaniu. "Jestem ofiarą przemocy własnej"

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy