Reklama

Reklama

Reklama

Przetakiewicz ujawnia wstrząsające kulisy "dziwnej śmierci" Kulczyka! "Myślą, że to zostało sfingowane"

Joanna Przetakiewicz pojawiła się ostatnio w programie Kuby Wojewódzkiego, gdzie niespodziewanie poruszyła temat śmierci Jana Kulczyka. Celebrytka była z nim związana przez wiele lat, ale w jego ostatnich chwilach już mu nie towarzyszyła. Nie przeszkodziło jej to w wyjawieniu rodzinnych sekretów...

Joanna Przetakiewicz do świata elit wkroczyła dzięki romansowi z Janem Kulczykiem. To dla niej miliarder zostawił żonę Grażynę, co też ostatnio potwierdziła sama Joanna. 

Właścicielka La Manii wyjawiła nawet, że Grażyna Kulczyk wybaczyła jej po latach, że ta odbiła jej męża. Pisaliśmy o tym TUTAJ.

Wyznanie to wywołało ogromne poruszenie, co najwyraźniej spodobało się Joannie, bo postanowiła w kolejnych wywiadach nadal wracać wspomnieniami do romansu z Kulczykiem. 

Reklama

Ostatnio milionerka gościła w programie Kuby Wojewódzkiego. Tam także pojawił się temat miliardera. Niespodziewanie jednak Joanna zaczęła rozprawiać o przyczynach jego śmierci. 

Wprost stwierdziła, że zmarł "nieprzewidywalną i dziwną śmiercią". Wspomniała też o krążących od lat plotkach o tym, że jego zgon "został sfingowany"!

"Słyszę to ciągle. Może to jest tak, że tęsknimy za osobowościami, których jest coraz mniej, tęsknimy za ludźmi, którzy bardzo dużo dobrego wnieśli do publicznego życia, kulturalnego życia, biznesowego życia. Może też jest tak, że wszystkim się wydawało, że Jan jest tak bogaty i w zasadzie mógł sobie kupić każdy szpital w Stanach Zjednoczonych to, czemu zmarł tak nieprzewidywalną, dziwną i niepotrzebną śmiercią. Myślą, że może to zostało sfingowane" - wyznała Joanna. 

O samych okolicznościach jego śmierci i ostatnich godzinach mówiła z kolei tak:

"Nikomu się nie mieści w głowie, zresztą prasa austriacka o tym dużo pisała, że ta operacja była niepotrzebna i była źle przeprowadzona. To jest oczywiście przykry temat, ale Jan nie żyje i taka jest prawda" - zapewniła stanowczo Joanna.

Zobacz też:

Joanna Przetakiewicz odziera z tajemnicy przeszłość Jelonka. To dlatego ich drogi się rozeszły

Przetakiewicz potwierdza krążące od lat salonowe plotki o niej i Kulczyku. Co na to Grażyna Kulczyk?

Joanna Przetakiewicz wspomina życie u boku Jana Kulczyka. „Spotkania z byłym prezydentem Niemiec, herbata z królową”

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Przetakiewicz | Jan Kulczyk

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy