Reklama
Reklama

Przemysław Kossakowski udziela kolejnego wywiadu. Martyna się uśmieje!

Przemysław Kossakowski ponownie zaskakuje. Tym razem najnowszym wywiadem w magazynie "Kropka TV", który wydawany jest przez sieć sklepów "Biedronka".

Przemysław Kossakowski udzielił wywiadu dla "Kropka TV". Magazyn można kupić w sieci sklepów "Biedronka", za jedyne 1,99 zł. Dziennikarz doczekał się nawet okładki ze swoim zdjęciem!

Wywiad, jak można się spodziewać, związany jest z programem "Down The Road". Dziennikarz wyznaje w nim, że ponad wszystko najważniejsza jest szczerość i warto mówić prawdę. 

Kosa wyjaśnia, że show-biznes wciąż jest dla niego nowością i nie czuje się w nim do końca pewnie. Przed 40. rokiem życia nie miał żadnego związku z telewizją. Teraz stara się uczyć najwięcej i najszybciej, jak potrafi. Najwięcej daje mu program "Down The Road", dzięki któremu dojrzał.

Reklama

Dodał również, że kamery wpływają na człowieka i popychają go do różnych rzeczy. Na szczęście on miał wokół siebie życzliwe osoby, które w odpowiednim momencie mu pomogły. 

Więcej o newsów gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie: https://www.instagram.com/pomponik.pl/

Syn Krawczyka ostro odpowiada macosze! Ma dla niej nową propozycję

Dorota Kolak nikomu nie mówiła, że w domu rozgrywa się taki dramat! Zaczęło się od bólu brzucha!

Agnieszka Włodarczyk drży o dziecko. "Jak żyć bez strachu"

Przegapiłeś najnowszy odcinek "Love Island. Wyspa miłości"? Nic straconego! Oglądaj na PolsatGo już TERAZ! 

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy